Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Piesakies krievu e-grāmatu bezmaksas izmēģinājumam!

     

 

Līdz 1. jūnijam Alūksnes pilsētas bibliotēka piedāvā ikvienam bibliotēkas lietotājam izmantot e-grāmatu kolekcijas krievu valodā:

BiblioRossica www.bibliorossica.com

BiblioPlanet http://eng.biblioclub.ru/

Non-fiction library http://lib.biblioclub.ru/

 

Attālinātās piekļuves datus var saņemt, sūtot pieprasījumu uz bibliotēkas e-pastu biblioteka.info@aluksne.lv

 

Biblioplanet ir pieredzējis grāmatizdošanas uzņēmums, kas galvenokārt fokusējas uz drukātiem izdevumiem no bijušajām padomju republikām, kā arī uz krievu akadēmisko literatūru. Augot pieprasījumam pēc kvalitatīvām e-grāmatām no Krievijas, uzņēmums atbalsta drukāto izdevumu transformāciju uz digitālo formātu un cenšas pirmkārt apmierināt savu klientu - bibliotekāru, studentu, akadēmiskā personāla, zinātnieku un pētnieku - vajadzības. Biblioplanet piedāvā vairāk nekā 70 000 augstas kvalitātes krievu daiļliteratūras, valodniecības, vēstures, juridiskās literatūras, ekonomikas, sociālo zinātņu un kultūras e-grāmatas.

 

Non-fiction library ir tiešsaistes bibliotēka-grāmatveikals, kas piedāvā e-grāmatas par tādu daudzpusīgu tematiku kā biogrāfijas, biznesa literatūra, kultūra un māksla, vēsture, sociālās zinātnes, medicīna, filosofija, ezotērika u.c.

 

Savukārt BiblioRossica ir mūsdienīga elektroniska bibliotēku sistēma, kas paredzēta pētniekiem, pasniedzējiem un studentiem. Tajā pārstāvētas zinātniskās un mācību literatūras kolekcijas humanitārajās, tehniskajās un dabas zinātnēs. BiblioRossica katalogs regulāri tiek papildināts, un šobrīd tajā pieejami vairāk nekā 20 000 izdevumu, kuri apvienoti pamata, speciālajās un izdevēju kolekcijās, kā piemēram, mācību literatūra, vadošo Krievijas zinātnisko izdevniecību literatūra, vecumposmu psiholoģija, nanotehnoloģijas, bioekeoloģija, menedžments mākslas un kultūras sfērās, pedagoģija, arhitektūra un urbānistika, kā arī citās disciplīnās.

 

 

Bezmaksas izmēģinājumu piedāvā Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar uzņēmumu MIPP International Latvijas bibliotēkām programmas „Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros. Izmēģinājuma ietvaros bibliotēku lasītājiem bez maksas tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar krievu autoru darbiem.

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.