Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSSaruna ar ekodizaineri, zīmola Zīle autori Aivu Zīli

Aiva Zīle ir ekomodes dizainere, kura Apē no lietotām drēbēm šuj jaunus apģērbus ar zīmolu ZĪLE. Šis dizaina zīmols ir izveidots 2014. gadā un veiksmīgi darbojas līdz šim brīdim. Aiva no "otro roku" drēbēm rada oriģinālas apģērbu līnijas zaļi domājošiem cilvēkiem.
 
Aiva šuj jau sen un šo nodarbi ir apguvusi pašmācības ceļā. Viņai vislabāk patīk šūt apģērbu no džinsa un lina auduma. Tam, vai tā ir kleita, sarafāns vai mētelis, nav lielas nozīmes. „Tad, kad šuju džinsu, tā ir tikai mana iztēle - ko es uzlieku uz galda un ko ieraugu, tas arī sanāk. Džinsu šuju tā, kā man patīk. Tāpēc arī sāku šūt apģērbu no džinsa auduma - lai varētu darīt to, kas man patīk”, saka Aiva.
 
Katrs apģērbs tiek gatavots tikai vienā eksemplārā. Zīmolu uz apģērba akcentē maza, askētiska koka nozīmīte. Tas ir domāts brīvi domājošām, modernām sievietēm, kuras vēlas uzsvērt savu individualitāti. Zīmola dizaineres Aivas Zīles misija ir akcentēt identitāti, personību un raksturu caur apģērba prizmu, vienlaicīgi veidojot zaļi domāt veicinošu modes zīmolu. Viņa piedalās Kalnciema un citos Latvijas tirdziņos, kā arī Igaunijas dizaina tirgos. Aivas darinājumi paspējuši aizceļot arī uz tādām Eiropas valstīm kā Šveici, Zviedriju, Lielbritāniju, Čehiju, kā arī ASV un citur.
 
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.