Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Bibliotēku nedēļa Alūksnes reģiona bibliotēkās

     

Bibliotēku nedēļas tradīcija ir saistīta ar UNESCO pasludināto Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu, kad visā pasaulē cildina grāmatas un to lasīšanu. 2018. gada Bibliotēku nedēļa notiks laikā no 23.-29. aprīlim, un tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Šogad Bibliotēku nedēļas moto ir „Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”.

Alūksnes reģionā Bibliotēku nedēļa aizsākās jau 13. aprīlī ar gadskārtējiem Grāmatu svētkiem, kur apmeklētājiem tika piedāvātas tikšanās ar pazīstamiem grāmatu autoriem - Annu Žīguri, Vili Selecki, Līgu Blauu, Kārli Krēsliņu, Karīnu Račko, bērnu un jauniešu rakstniekiem Lindu Nemieru, Māru Runguli u.c. Savukārt 19. aprīlī plkst. 12.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar pazīstamo literāti Gundegu Repši. Šajā pašā dienā Apes novada Gaujienas bibliotēkā paredzēta tikšanās ar grāmatu autoru, gastroenterologu, profesoru Anatoliju Danilānu pasākumā „Dzīvo vesels!”

Arī pagastu bibliotēkās Bibliotēku nedēļas ietvaros ir paredzētas dažādas aktivitātes. Annas bibliotēkā 24. aprīlī bibliotekāre kopā ar saviem lasītājiem piedalīsies Lursoft konkursā „Latvijas simtgade. Vietas.”, kur tiks veidots Annas pagasta stāsts. Alsviķu bibliotēkā 25. aprīlī tiksies senioru kopa „Par prieku sev un citiem”, savukārt Strautiņu bibliotēkā norisināsies konkurss skolēniem „Ko Tu zini par bibliotēku?”. Zeltiņu bibliotēka 25. aprīlī uz tikšanos aicinās krustvārdu mīklu minētājus „Asini prātu!”, 27. - 28. aprīlī skolēniem paredzēti „Olimpiskie starti” - ātrlasīšana, rakstīšana, orientēšanās bibliotēkā, burāšana internetā, prāta vingrošana, sprints, lasīšanas maratons. Jaunlaicenes pagasta bibliotēka aicina 22. aprīlī uz erudīcijas spēli bērnus līdz 16. Apes bibliotēkā 24. aprīlī paredzēts apskats senioriem „Jaunumi grāmatu pasaulē”, bet 26. aprīlī paredzēti Frančeskas Ģēveles grāmatas „Liepziedu tēja nosalušai sirdij” atvēršanas svētki.

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.