Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Projekts “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

     
Pirmajā pieteikšanās kārtā pieaugušo izglītības projektā "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" saņemti 6067 pieteikumi mācībām četrās prioritārajās nozarēs visā Latvijā. Tā kā aptuveni desmitā daļa interesentu, kas vēlējušies mācīties ar ES fondu atbalstu, pieteikumus mācībām iesnieguši vairākās izglītības programmās un mācību iestādēs, pirmajā kārtā kopā pieteikušies 5565 iedzīvotāji.
Pirms izglītošanās uzsākšanas Valsts izglītības attīstības aģentūra valsts reģistros pārbauda interesentu atbilstību uzņemšanas noteikumiem - vecumu un nodarbinātības statusu, kā arī atbilstību prioritārās mērķauditorijas nosacījumiem, ko ņems vērā, ja uz kādu no izglītības programmām pieprasījums pārsniegs piedāvājumu. Visi šie nosacījumi iedzīvotājiem bija jānorāda savā mācību pieteikumā.
 
Ikviens no iedzīvotājiem, kas iesniedzis kaut vienu mācību pieteikumu, līdz gada beigām no izraudzītās izglītības iestādes vēl saņems mācību pieteikuma apstiprinājumu, lai 2018. gada sākumā dotos slēgt mācību līgumu un veiktu līdzmaksājumu.
 
 
Iedzīvotājiem jāņem arī vērā, ka izglītības programmās, kurās nav saņemts pietiekams iesniegumu skaits, lai atvērtu grupu, mācību pieteikums var tikt noraidīts, tāpēc ne visi interesenti varēs uzsākt mācības.
 
Nākamo pieteikšanās kārtu plānots izsludināt 2018. gada pirmā ceturkšņa beigās. Paredzams, ka tajā nozaru klāsts būs plašāks. Aicinām sekot informācijai VIAA mājāslapā vai www.macibaspieaugusajiem.lv.
 
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.