Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Radošais konkurss MŪSU SATIKŠANĀS STĀSTS

     
Gaidāmos Bānīša svētkus 2.septembrī Alūksnes stacijā šogad caurvīs „Satikšanās” motīvs, kas rosinājis Alūksnes Kultūras centru un SIA „Gulbene - Alūksne bānītis” izsludināt konkursu, kura mērķis ir apzināt laimīgākos, interesantākos, neparastākos vai jautrākos satikšanās stāstus vārda „satikšanās” visplašākajā nozīmē.
 
Tas var būt stāsts par mūža mīlestības satikšanu, ģimenes locekļiem, draugiem un absolūti svešiem cilvēkiem, par mājas mīluļiem un citām radībām, par lietām un vietām, par ikdienas notikumiem un piedzīvojumiem vai jebko citu - ierobežojumu nav, ja vien aprakstītais stāsts ir „satikšanās” stāsts.
 
Izstāstīt savu satikšanās stāstu tiek aicināts ikviens interesents un to var darīt brīvā formā - tas var būt stāsts, eseja, dzejolis, foto stāsts, video klips vai kāds cits radošs vēstījums.
 
Savas radošās izpausmes līdz 2017. gada 31. augustam (ieskaitot) var sūtīt uz e-pastu kulturascentrs@aluksne.lv vai personīgi iesniegt Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē.
 
Darbus izvērtēs neatkarīga 5 cilvēku žūrija, kuru veidos pārstāvji no kultūras, izglītības un mākslas jomām.
 
Labāko darbu autorus sagaida lieliskas balvas no Alūksnes ezera plosta „KAIJA”, Alūksnes Kultūras centra un SIA „Gulbene - Alūksne bānītis”!
 
Vairāk informācijas par konkursa norisi iespējams iegūt, rakstot uz e-pastu liva.leimane@aluksne.lv vai zvanot 26449749 (Līva).

 

Konkursa nolikums atrodams www.aluksne.lv

NOLIKUMS

 

Sagatavoja: Gints Skulte

Alūksnes Kultūras centra

Mārketinga speciālists

Mob. tālr. +371 286-958-73

gints.skulte@aluksne.lv

www.aluksne.lv

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.