Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSUzņēmējiem iespēja bez maksas apgūt interneta mārketingu seminārā Alūksnē

Seminārs „Interneta mārketings” notiks 30. novembrī no pulksten 11.30 līdz 17.30 Alūksnes Kultūras centra Mazajā zālē Alūksnē, Brūža ielā 7. Seminārā tiks apskatītas trīs tēmas:
1.Vispārīgas kļūdas, ko pieļauj digitālajā komunikācijā,
2.Google reklāmas iespējas,
3.Padziļināti un praktiski par Facebook reklāmu.
Semināru vadīs lektori Sergejs Volvenkins un Elīna Rudzīte. S. Volvenkins ir sertificēts Google treneris, vienīgais Latvijā sertificēts Google AdWords un analytics eksperts ar doktora grādu (digitālajā mārketingā). Vada digitālo nodaļu iMarketings.lv aģentūrā. Savukārt E. Rudzīte ir iMarketings.lv aģentūras reklāmas speciāliste.
Semināra dalībnieki varēs ņemt līdzi savus datorus un sekot līdzi prezentācijai savos Google AdWords un Facebook kontos.
Semināra dalībnieki varēs iepazīties ar to, kā pareizi uzsākt komunikāciju ar klientu internetā, uzzināt, kādas ir biežāk pieļautās kļūdas digitālajā komunikācijā, kā arī padziļināti un praktiski apgūt Google un Facebook reklāmu iespējas.
Semināram var reģistrēties elektroniski: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSNVjALijOhc4QWDk-IGFT-4O3DmaJKcQzD7nhmyEEBOOAYQ/viewform?c=0&w=1 vai nosūtot pieteikumu uz e-pasta adresēm: evita.aploka@aluksne.lv vai sanita.auseja@aluksne.lv. Informācija par semināra programmu un reģistrēšanos pieejama www.aluksne.lv. Ir iespēja arī pieteikt pusdienas (3 EUR personai).
Aicinām Alūksnes novada esošos un topošos uzņēmējus pieteikties semināram un izmantot iespēju apgūt mūsdienīgus mārketinga paņēmienus tepat, Alūksnē!
Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālruņi: 64381502; 26646749

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.