Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Aicinām uz Draugu klubiņa pirmo tikšanos!

     
Mūsdienu saspringtajā pasaulē būtu jāprot atrast laiku atpūsties un pievērsties tām nodarbēm, kas patīk - vaļaspriekiem. Vaļasprieki ir visnotaļ atbalstāmi, parasti par tiem priecājas arī apkārtējie. Tie palīdz mums pārvarēt arī dažādas ne tik ļoti labas un priecīgas situācijas.
Bet kādi tad ir mūsu - alūksniešu vaļasprieki? Aicinām ar tiem iepazīstināt arī citus! Varbūt, kādam tieši šobrīd ir nepieciešams „grūdiens” atslābināties un pievērstiem tām lietām, kas agrāk patikušas, bet nu ir piemirsušās. Vaļasprieks var nebūt nekas īpaši oriģināls. Kaut vai tā pati adīšana, grāmatu lasīšana vai kūku cepšana lieliski kalpo radošai izpausmei.
 
Dalīsimies viens ar otru idejām Alūksnes pilsētas bibliotēkas Draugu klubiņā, kurā aicinām ikvienu interesentu, kas vēlas saturīgi pavadīt brīvo laiku, tikties ar interesantiem cilvēkiem, parādīt savu vaļasprieku, iepazīties ar jaunākajām grāmatām, pārrunāt izlasīto. Labprāt uzklausīsim arī jūsu priekšlikumus un ieteikumus par klubiņa turpmāko darbību.
 
 
Pirmajā tikšanās reizē š.g. 21.aprīlī plkst. 17.00 ar savu vaļasprieku dalīsies alūksnietes Jūlija Freimane un Lāsma Gibala, aicinot jūs uz origami darbu un dažādos ornamentos izgrieztu apsveikuma kartiņu izstādi „Papīra neparastās pārvērtības”. No savas bērnības katrs varam atcerēties papīra cepuru, vardīšu un kuģīšu locīšanu un gatavošanu. No tā brīža, kad zinājām tikai šīs elementārās papīra locīšanas prasmes, nu ir pieejama plaša informācija papīra lapu pārvērtību pasaulē. Šodien ir pieejami dažāda dizaina papīri, kas slēpj sevī iespējas cilvēka rokām uzburt viskrāšņāko pasauli.

foto no interneta

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.