Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSNoteikti uzvarētāji konkursā par ES fondu ieguldījumu Vidzemes attīstībā

Decembrī noslēdzies Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) rīkotais konkurss „ES struktūrfondi Vidzemē”, kur ikviens interesents ik mēnesi kopš gada sākuma bija aicināts atbildēt uz jautājumiem par Vidzemes pusē īstenotajām aktivitātēm un projektiem, kas līdzfinansēti, izmantojot ES struktūrfondu finansējumu.

Konkursa galveno balvu - Biļešu servisa dāvanu karti EUR 30 vērtībā un ikdienā noderīgas veltes no VPR saņem Gita Dukure no Burtnieku novada. Veicināšanas balvas tiek Mairai Prikulei no Amatas novada un Indrai Gobai no Madonas novada.

„11 mēnešu laikā esam saņēmuši vairāk nekā 600 atbildes. Mēs sakām paldies katram konkursa dalībniekam un ceram, ka tas ļāvis paplašināt viņu zināšanas par ES devumu Vidzemes reģiona attīstībai,” konkursa organizatoru vārdā saka VPR ES fondu informācijas un uzņēmējdarbības centra vadītāja Lelde Ābele.

Publicējam arī konkursa pēdējās - 11. kārtas pareizās atbildes:

  1. Cirvi
  2. 790 gadu jubileju
  3. Nīderlandē (par pareizu tiks uzskatīta arī atbilde - Holandē)
  4. Gulbenes kultūras centrs
  5. Valmierā
  6. Rūjienas vidusskola
  7. SIA „Vidzemes televīzija”
  8. Intraligamentāro anestēziju
  9. Alūksnes uzņēmējdarbības atbalsta centrs
  10. Lec biznesā

Šajā kārtā starp visiem pareizo atbilžu autoriem izlozēti trīs laureāti - Oskars Ēķis no Madonas novada, Laima Timermane no Līgatnes novada un Agnese Līdaka no Valmieras.

Konkursa mērķis bija sekmēt sabiedrības iesaistīšanos ES struktūrfondu projektu popularizēšanā un nodrošināt iespējami plašāku ES struktūrfondu publicitāti, atpazīstamību un iedzīvotāju informētību par īstenotajiem ES struktūrfondu projektiem Vidzemē 2007.-2013. gada plānošanas periodā.

Tas rīkots projekta „Tehniskā palīdzība Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas centra darbībai” (vienošanās Nr. VSID/TP/CFLA/11/03/003) ietvaros.

Papildu informācija: Dace Liepiņa, ES struktūrfondu informācijas centra speciāliste, Vidzemes plānošanas reģions, dace.liepina@vidzeme.lv; mob.t. 26569160,www.vidzeme.lv.

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.