Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSMazā biznesa dienā Alūksnē uzņēmējiem sniegs konsultācijas

Mazā biznesa dienā - 20. novembrī Uzņēmējdarbības atbalsta centrā, kas atrodas Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, novada uzņēmējiem būs iespējams saņemt individuālas bezmaksas konsultācijas no speciālistiem grāmatvedības un mārketinga jomā.

Mazā biznesa diena ir Latvijas Biznesa savienības iniciatīva - viena diena gadā, kad tiek pievērsta īpaša uzmanība Latvijas mikro un mazajiem uzņēmumiem, atbalstot viņus gan ar uzslavu vai padomu, gan pirkumiem vai pasūtījumiem. Mazā biznesa diena tiek organizēta iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu” ietvaros un ir viens no publiskākajiem pasākumiem, kurā piedalīties var ikviens interesents.

Iniciatīva „Atbalsti mazo biznesu” aizsākusies 2012. gada rudenī un tā aicina iedzīvotāju uzmanību pievērst uzņēmīgajiem cilvēkiem, kas ir uzdrošinājušies, ir izveidojuši un nodibinājuši savus uzņēmumus. Arī Alūksnes novada pašvaldība šogad tajā iesaistās, piedāvājot vietējiem uzņēmējiem tikties ar grāmatvedības un mārketinga speciālistiem, lai uzdotu interesējošus jautājumus.

Uzņēmējdarbības atbalsta centra telpās 20. novembrī no pulksten 8.00 līdz 12.00 individuālas konsultācijas sniegs Inga Zālīte, grāmatvede ar 18 gadu darba pieredzi Valsts ieņēmumu dienestā un piecu gadu pieredzi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā, docējot tādus studiju priekšmetus kā finanšu menedžments un finanšu grāmatvedība, šobrīd SIA „Rūpe” galvenā grāmatvede. Viņa konsultēs par nodokļu nomaksas kārtību maziem un vidējiem uzņēmumiem - mikrouzņēmuma nodoklis, iedzīvotāju ienākuma nodoklis, uzņēmuma ienākuma nodoklis, pievienotās vērtības nodoklis, valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, uzņēmējdarbības riska valsts nodeva.

Savukārt no pulksten 12.00 līdz 16.00 varēs saņemt Lāsmas Stankevičas - Druķes, Valmieras biznesa inkubatora vadītājas, konsultācijas. Viņas līdzšinējā pieredze saistīta ar mārketingu un komunikācijām - bijusi mārketinga vadītāja starptautiskā uzņēmumā „Inspecta Latvia”, vadījusi komunikācijas jautājumus Izglītības un zinātnes ministrijā Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienībā laikā, tāpat arī kā projektu vadītāja strādājusi ar zīmolu un mājas lapu izveidi, attīstīšanu.

Tā kā konsultācijas ir individuālas, tām iepriekš jāpiesakās, rakstot uz e-pastu: sanita.auseja@aluksne.lv vai, zvanot pa tālruni 25425222. Uz konsultācijām aicināti uzņēmumu vadītāji, grāmatveži, citi speciālisti, kam minētie jautājumi ir darba ikdiena un nepieciešams ekspertu padoms.

Aicinām novada uzņēmējus izteikt priekšlikumus par to, kādu speciālistu konsultācijas būtu nepieciešams un interesējošas nākotnē.

Vairāk informācijas par iniciatīvu Mazā biznesa dienu mājaslapā www.mazabiznesadiena.lv.

SAGATAVOJA: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālrunis: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.