Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSAicinām konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2015” pieteikt Alūksnes novada uzņēmējus

Alūksnes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus iesaistīties Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajā ikgadējā konkursā „Latvijas Labākais tirgotājs 2015”.

Lai noskaidrotu labākos tirgotājus un dažādu pakalpojumu sniedzējus Alūksnes novadā, pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 3. augustam (ieskaitot) ieteikt tos uzņēmumus, kurus pēc iedzīvotāju domām vajadzētu izvirzīt konkursa otrajai kārtai, kurā vērtēs labākos tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus visas Latvijas mērogā. Aicinām pieteikties arī pašus uzņēmējus, kas vēlētos piedalīties konkursā.

Lūdzam līdz norādītajam datumam savus ieteikumus sūtīt Alūksnes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistei Sanitai Ausējai uz elektronisko pastu: sanita.auseja@aluksne.lv vai arī zvanīt pa tālruni 25425222.

Konkursa dalībnieks var būt jebkurš Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmums. Dalībnieku vērtēšana notiks atbilstoši to darbības specifikai, tomēr galvenie kritēriji ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija. Aicinām iedzīvotājus, iesakot novada uzņēmumus konkursa otrajai kārtai, vērtēt tos pēc iepriekš minētajiem kritērijiem.

Ir trīs konkursā piesakāmo objektu kategorijas - tirdzniecības objekti, ēdināšanas objekti un pakalpojumu objekti, kas tiek sadalīti vēl sīkākās grupās. Tirdzniecības objektu kategorijā piesakāmi pārtikas, rūpniecības, jaukto preču veikali, specializētie veikali (sadzīves tehnikas, grāmatu, būvmateriālu, dārzkopības, trauku, dzērienu, lietišķās mākslas izstrādājumu, lietoto preču un pārējo preču veikali), vietējie objekti (nelieli tirdzniecības, ēdināšanas vai pakalpojumu objekti uzņēmumos), veikalu tīkli, tirdzniecības centri, vairumtirdzniecības bāzes, tirgi, aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, kioski un paviljoni.

Ēdināšanas objektu grupās konkursam var pieteikt restorānus, viesnīcu restorānus, bārus, specializētos ēdināšanas objektus, krogus, ceļmalas krogus, ēdnīcas un bistro, kafejnīcas un kafetērijas un ēdināšanas objektu tīkli.

Savukārt pakalpojumu objektu kategorijā - skaistumkopšanas saloni, viesnīcas un restorāni, viesu nami, lauku tūrisma objekti, frizētavas, sporta un atpūtas centri, azartspēļu zāles, ķīmiskās tīrītavas un veļas mazgātavas, pārējie pakalpojumu objekti, pakalpojuma objektu ķēdes, taksometri.

Konkursa 2. kārtai pieteiktajiem uzņēmumiem Alūksnes novada pašvaldība segs dalības maksu, tādēļ aicinām gan pašus tirgotājus un pakalpojumu sniedzējus, gan arī to klientus būt aktīviem un ieteikt konkursam novada labākos uzņēmumus.

Konkursa nolikums publicēts www.aluksne.lv sadaļā „Noderīga informācija”.

SAGATAVOJA: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālrunis: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.