Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSIr iespēja piedalīties izstādē – gadatirgū „Amatniecība Pleskavā”

Pasākumā, kas ir jau tradicionāls, piedalās amatnieki no Pleskavas, Pleskavas apgabala, kā arī citiem Krievijas reģioniem un pārrobežu sadarbības pilsētām vai novadiem, kas ir gatavi parādīt savas prasmes, realizēt produkciju, dalīties pieredzē un piedalīties meistarklasēs. Šoreiz izstādei - gadatirgum būs trīs tematiskie virzieni, kurus vieno koncepcija - viss, kas gatavots ar rokām.
Viens no virzieniem saistīts ar tradicionālo amatniecību un te gaidīti pinumu meistari, kokgriezēji, keramiķi, audēji, pērļotāji, tekstilmozaīku meistari, izšuvēji, rokdarbnieki (adītāji, tamborētāji), mākslinieciskās akmeņu, ādas, metāla, stikla apstrādātāji. Otrs virziens veltīts modernajai mākslai - dekupāža, ar rokām izgatavotas mēbeles un interjera priekšmeti, dizaineru apģērbs, bodyart un aerogrāfija, nestandarta pārvietošanās līdzekļi, jaunatnes māksla, bērnu jaunrade. Savukārt trešais virziens būs vērsts uz pārtikas produktiem, kas gatavoti turpat uz vietas Pleskavā - notiks konditorejas, maizes un piena produktu izstrādājumu meistarklases.
Izstādes - gadatirgus laikā tiks veidots unikāls amatnieku un mākslinieku veidots mākslas objekts - Pleskavas reģiona amatniecības simbols.
Alūksnes novada amatniekus un uzņēmējus, kas vēlētos piedalīties pasākumā, aicinām sazināties ar Alūksnes novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Sanitu Ausēju pa epastu sanita.auseja@aluksne.lv vai tālruni 25425222.
Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālruņi: 64381502; 26646749
www.aluksne.lv
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.