Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSCēsīs notiks konference “Latvieši pasaulē –piederīgi Latvijai un savam novadam"

Konferences pamattēmas nosacīti sadalītas divās lielākās grupās: dzīves materiālās jeb praktiskās vajadzības un identitātes apzināšanās un stiprināšana, sīkāk iedaloties tēmās: pašvaldību saites ar novadniekiem; uzņēmējdarbības attīstība; mobilitāte un piederība - XXI gs. realitāte; aktualitātes izglītības jomā; kultūras dzīves vajadzības; Latvijas simtgade- kopības apzināšanās un iespēja sadarbībai. Konferences pirmajā dienā notiks darbs paralēlajās grupās, bet otrā diena pilnībā tiks veltīta diskusijām, darba grupu secinājumiem un neatliekamajiem jautājumiem. Viena no diskusijām būs veltīta Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta īstenotajam pētījumam „Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika”. Plānots pārrunāt arī jautājumu par kopējas komunikācijas telpas ar tautiešiem attīstību.
 Līdzdalību konferencē lūdzam pieteikt līdz 3. jūlijam, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu un norādot izvēli attiecībā uz darba grupu. Lūdzam ņemt vērā, ka organizatori ceļa un uzturēšanās izdevumus nesegs. Organizatori plāno nodrošināt autobusu, kas vienreiz dienā dalībniekus no Rīgas nogādās Cēsīs un pēc tam arī atpakaļ. Praktiska informācija un konferences darba kārtība reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta pirms konferences.

Vairāk informācijas: Gunta Robežniece,

KM Sabiedrības integrācijas departamenta Informatīvās vides

integrācijas nodaļas eksperte, 67330325.

 

Informācija no Latvijas Pašvaldību savienības Infolapas

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.