Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSPašvaldība noslēdz sadarbības līgumu ar LIAA investīciju piesaistes sekmēšanai

Alūksnes novada pašvaldība un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra parakstījušas vienošanos par sadarbību, lai sekmētu mērķtiecīgu investīciju piesaisti, tādējādi veicinot komercdarbības attīstību novada teritorijā.

Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Artura Dukuļa un aģentūras direktora Andra Ozola Rīgā parakstītais līgums paredz sadarbības kārtību „POLARIS procesa” ietvaros. Lai padarītu investīciju piesaisti aktīvāku, plānveidīgāku un efektīvāk izlietotu pieejamos, ierobežotos finanšu līdzekļus, aģentūra īsteno unikālu metodiku mērķtiecīgai investīciju piesaistei, kas nosaukta par „POLARIS procesu”. Īstenojot Latvijā šo investīciju piesaistes metodiku, aģentūra organizē informācijas apmaiņu starp pašvaldībām, zinātniskās pētniecības iestādēm, investīciju projektu turētājiem un investoriem ar mērķi veicināt ārvalstu tiešo investīciju piesaisti.

Noslēgtā līguma mērķis ir sekmēt komercdarbības attīstību pašvaldības administratīvajā teritorijā, veicinot investīciju, tostarp - ārvalstu investīciju, apjoma pieaugumu, palielināt pašvaldības konkurētspēju vietējā un starptautiskajos tirgos, kā arī paplašināt tās sadarbību ar esošiem un potenciāliem projektu īstenotājiem.

Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālruņi: 64381502; 26646749
www.aluksne.lv

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.