Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSAtnāc un uzzini par Strukturēto dialogu, jauniešu līdzdalību un iespējām!

Lai vairāk uzzinātu par jauniešu iespējām un politisko līdzdalību, Strukturēto dialogu, Eiropas jaunatnes politiku, pašvaldību darbinieku un jaunatnes speciālistu lomu un veicamajiem pasākumiem neformālās izglītības atzīšanā Latvijā, aicinām uz Strukturētā dialoga info semināru Vidzemē - 17. decembrī no plkst.10.00 līdz 13.00 Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centrā „Pa GALMS” (Dārza iela 8a, Alūksne).
Strukturētais dialogs ir process, kas sniedz iespēju jauniešiem iesaistīties politikas veidošanā par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus. Lai uzzinātu vairāk par jauniešu iesaistīšanos un līdzdalību Strukturētajā dialogā, aicinām pieteikties Alūksnes un apkārtējo novadu pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, jauniešus un citus interesentus informatīvajam semināram Alūksnē uz epastu: laboratorija@vnf.lv līdz š.g. 15. decembra vakaram, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju, kontaktālruni un epastu. Vietu skaits - ierobežots. Vidzemes informatīvos seminārus vadīs Ieva Garjāne, neformālās izglītības un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora Gulbenes filiāles projektu vadītāja.
Informatīvos seminārus organizē Latvijas Jaunatnes Padome (LJP) sadarbībā ar Vidzemes reģionālo koordinatoru Valmieras novada fondu. Tuvākajos mēnešos Vidzemē tiks organizēti vairāki strukturētā dialoga pasākumi - informatīvie semināri Alūksnē un Cēsīs, vietējā līmeņa diskusijas jeb „kafija ar politiķiem” Burtniekos, Gulbenē, Kalsnavā, Valmierā un reģionālā konference Valmierā.
Diskusijas un semināri tiek organizēti Eiropas Savienības Strukturētā dialoga ietvaros, kas jauniešiem, jauniešu politikas veidotājiem un īstenotājiem sniedz iespēju aktualizēt jaunatnes politikas problēmjautājumus vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Ikvienam ir iespēja iesaistīties kā dalībniekam, organizatoram un informācijas izplatītājam, par pasākumiem visos Latvijas reģionos. Vairāk par Strukturēto dialogu, plānotajām diskusijām un semināriem atradīsiet LJP mājas lapā www.ljp.lv.
Papildu informācija:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.