Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSAicina uzņēmējus uz tikšanos par sadarbības iespējām vides aizsardzības jomā

Ņemot vērā, ka vides aizsardzība ir aktuāla ikvienam uzņēmējam, neatkarīgi no tā darbības sfēras, tikšanās būs noderīga dažādās jomās strādājošiem uzņēmumiem. Piemēram, atpūtas vietu īpašniekiem saistoša būs informācija par peldvietu ūdens kvalitāti, dzeramā ūdens kvalitāti, noderīga informācija arī mazo HES saimniekiem. Uzņēmumiem, kas nodarbojas ar atkritumu apsaimniekošanu, interesanta būs informācija par poligonu uzraudzību no vides aizsardzības viedokļa. Tāpat tiks sniegta informācija par sadarbības iespējām ražojošajiem uzņēmumiem.
Valsts SIA „Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” uzņēmumiem, pašvaldībām un iedzīvotājiem sniedz daudzveidīgus vides aizsardzības pakalpojumus - gaisa, virszemes un pazemes ūdeņu kvalitātes un kvantitātes novērtējums, vides monitorings, tai skaitā uzņēmumu vides monitoringa sistēmu izveidošana un uzturēšana, meteoroloģiskās un hidroloģiskās prognozes, vides laboratorijas pakalpojumi, radiācijas testēšana, ģeoloģijas jomas pakalpojumi un citus.
SAGATAVOJA: Evita APLOKA,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 64381502; 26646749
evita.aploka@aluksne.lv
www.aluksne.lv
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.