Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSLīdz 29. aprīlim var mainīt vēlēšanu iecirkni

Šogad 24. maijā Latvijā notiks kārtējās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās mūsu valsts pārstāvībai Eiropas Parlamentā jāievēl astoņi deputāti. Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde katram vēlētājam uz deklarētās dzīvesvietas adresi Latvijā pa pastu ir izsūtījusi paziņojumu par to, kura iecirkņa sarakstā vēlētājs iekļauts. Ja vēlētājam šis iecirknis balsošanai nav ērts, līdz 29. aprīlim ikvienam ir iespēja to nomainīt.

Iecirkņa maiņu ir iespējams pieteikt divos veidos. Viena iespēja ir doties klātienē uz pašvaldības dzīvesvietas deklarēšanas iestādi, un, uzrādot pasi vai personas apliecību, iesniegt attiecīgu iesniegumu. Alūksnes novada pašvaldības dzīvesvietas deklarēšanas iestāde ir Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas 300. kabinetā, Dārza ielā 11, Alūksnē. Tālrunis uzziņām 64381501.

Savukārt elektroniski tas ir iespējams tiešsaistē Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājaslapā www.pmlp.gov.lv, izmantojot e-pakalpojumu „Iecirkņa noskaidrošana un maiņa”. Lai lietotu šo e-pakalpojumu, nepieciešams autentificēties, izmantojot internetbanku (SEB, Norvik, Nordea, Swedbank, DNB, Citadele), eID vai e-ME.

SAGATAVOJA: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālrunis: 64381488

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.