Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSAlūksnē 1. aprīlī notiks seminārs par daudzdzīvokļu māju renovāciju un ilgtspēju

Semināra apmeklētājus informēsim par māju renovācijas projektu ieviešanu, atskaišu sagatavošanu un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī pieļautajām kļūdām projektu realizācijā. Pasākumā tiks sniegti arī ieteikumi daudzdzīvokļu māju renovācijas ilgtspējai, kā arī informēsim par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltumenerģijas maksas aprēķiniem, korektu apkures sistēmas lietošanu un ventilāciju dzīvojamajās telpās. Seminārā piedalīsies arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji, kas informēs par reglamentētās sfēras būvizstrādājumiem un to atbilstību apliecinošajiem dokumentiem, kā arī aktualitātēm normatīvajos aktos šajā jomā.
Seminārs notiks šā gada 1.aprīlī plkst. 10:00 Alūksnes novada domes telpās (Alūksne, Dārza iela 11). Dalība pasākumā - bezmaksas. Semināra dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā http://em.gov.lv/em/2nd/?cat=30319. Dalībai seminārā aicinām pieteikties līdz šā gada 31. marta plkst. 15:00 elektroniski Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapā.
Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona ES informācijas centru informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros.
Evita Urpena
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr: 67013193;
Seko mums Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.