Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSDiskusija par Eiropas nākotni ar Andri Piebalgu un Arti Pabriku

Eiropas Komisija 2013. gadā Eiropas pilsoņu gada ietvaros visās Eiropas Savienības dalībvalstīs rīko interaktīvu diskusiju ciklu "Dialogi ar pilsoņiem". To mērķis ir stiprināt saikni ar iedzīvotājiem un iesaistīt sabiedrību Eiropas nākotnes veidošanā.

Latvijā sarunā par tēmu "Eiropas nākotne" š.g. 18.oktobrī plkst.10:00-11:30 Rīgas Latviešu biedrības namā un tiešsaistē internetā http://www.eiropasnakotne.lv/, aptverot plašu jautājumu loku, kas interesē Latvijas sabiedrību, tai skaitā aktuālos ES ekonomikas jautājumus un Latvijas un tās iedzīvotāju iespējas ES, piedalīsies ES attīstības komisārs Andris Piebalgs un LR aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Aicinām piedalīties diskusijā tiešsaistē (http://webcast.ec.europa.eu/eutv/portal/citizendialogue-riga_181013) un iesūtīt Jūsu komentārus un jautājumus pasākuma laikā, izmantojot Twitter #EUdeb8.

Pirms diskusijas esat aicināti uzdot Jūs interesējošos jautājumus, rakstot Eiropas Komisijas pārstāvniecībai Twitter @EiropasKomisija vai draugiem.lv(www.draugiem.lv/esmaja).

Vairāk par diskusiju Rīgā un citur Eiropā lasiet šeit (http://ec.europa.eu/debate-future-europe/citizens-dialogues/latvia/bauska/index_en.htm#lv)

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.