Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Interneta tiešraides seminārā 15 eksperti informēs par eiro

     

Trešdien, 25. septembrī, no plkst. 10:00 līdz 16:15 vietnē www.bankasoc.lv norisināsies interneta tiešraides seminārs četrās daļās: iedzīvotājiem, uzņēmumu vadītājiem, finanšu speciālistiem, kā arī īpaša sadaļa krievu valodā ar svarīgāko par eiro.

Lai sniegtu svarīgāko informāciju un ekspertu atbildes uz visiem jautājumiem par eiro, Latvijas Komercbanku asociācija sadarbībā ar Finanšu ministrijas Eiro biroju organizē Lielo Eirovebināru. Seminārā piedalīsies 15 zinošākie valsts un privātā sektora speciālisti, tostarp Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, SEB bankas, Swedbank, bankas Citadele, Latvijas Bankas, Finanšu un Labklājības ministriju eksperti. Eirovebināram būs četras daļas:

  • Pirmajā daļā ikviens iedzīvotājs varēs uzzināt svarīgāko par to, kā notiks Latvijas pāreja uz eiro un vai paredzama kāda ietekme uz pensijām, pabalstiem un darba algas izmaksu.
  • Otrajā daļā piedalīties aicināti uzņēmumu vadītāji, lai uzzinātu par ieguvumiem no eiro katram uzņēmumam un valstij kopumā, kā labāk sagatavot uzņēmumu pārejai uz eiro un par iniciatīvu „Godīgs eiro ieviesējs”.
  • Trešā daļa ar padziļinātu informāciju domāta finanšu speciālistiem. Tajā valsts labākie eiro eksperti informēs par normatīvo aktu izmaiņām grāmatvedības un nodokļu jomā, kases aparātu pielāgošanu, eiro drošības pazīmēm, kā arī darba tiesisko attiecību svarīgākajiem aspektiem eiro ieviešanas kontekstā.
  • Pasākumu noslēgs sadaļa krievu valodā, sniedzot pārskatu par svarīgāko iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Katras sadaļas beigās eksperti atbildēs uz vebināra dalībnieku iesūtītajiem jautājumiem.

Visas Lielā Eirovebināra uzstāšanās tiks ierakstītas un izvietotas Latvijas Komercbanku asociācijas un Eiro biroja YouTube kontos, lai būtu pieejami atkārtoti arī tiem, kam 25.septembrī nav iespējas veltīt laiku tiešraides vērošanai. Vebināru retranslēs arī SEB un Nordea bankas savās interneta lapās un tas būs redzams arī ziņu aģentūras LETA portālā "Es&ES".

Tiešsaites semināra programma

3 komentāri
Citi koplietojumi

Autors Louisa 18 04 2016 10:26

An answer from an expert! Thanks for cortuibnting.


Autors Janay 19 04 2016 07:10

I'll try to put this to good use <a href="http://nrearrjho.com">imayeimtdle.</a>


Autors Chassidy 19 04 2016 13:54

Thank God! Soemnoe with brains speaks! http://sikuvhnbx.com [url=http://sqgqvchnjrv.com]sqgqvchnjrv[/url] http://zzhrsg.com">zzhrsg


Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.