Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Palīdzi veidot Tautas grāmatu plauktu!

     
Aicinām Alūksnes novada iedzīvotājus piedalīties akcijā „Tautas grāmatu plaukts”, dāvinot Latvijas Nacionālajai bibliotēkai sev nozīmīgu un īpašu grāmatu, lai to kopā ar dāvinātāja ierakstīto vēstījumu lasītu cilvēki šodien un arī nākamajās paaudzēs.
Kā piedalīties akcijā „Tautas grāmatu plaukts”?
1. Izvēlies īpašu grāmatu, ko dāvināt Latvijas Nacionālajai bibliotēkai.
2. Ieraksti grāmatas titullapā vēlējumu vai personisku stāstu, kas tev saistās ar šo grāmatu.
3. Dodies uz tev tuvāko bibliotēku (līdz 1. novembrim) vai Rīga 2014 kultūras vasarnīcu Esplanādē (līdz 15. septembrim)
4. Aizpildi dāvinājuma veidlapu.
5. Veidlapu kopā ar grāmatu nodod bibliotekāram.
6. Saņem grāmatzīmi kā apliecinājumu par dalību akcijā.
7. Paldies! Viss paveikts!
Akciju „Tautas grāmatu plaukts” no 20. augusta līdz 1. novembrim īsteno Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar bibliotēkas Atbalsta biedrību un nodibinājumu "Rīga 2014"!
Akcijas „Tautas grāmatu plaukts” vadmotīvs- „Īpaša grāmata īpašā vietā”.
Akcijas „Tautas grāmatu plaukts” mērķis- dot iespēju iedzīvotājiem piedalīties Nacionālās bibliotēkas jeb Gaismas pils satura veidošanā, dāvinot bibliotēkai sev nozīmīgu un īpašu grāmatu, lai to kopā ar dāvinātāja ierakstīto vēstījumu lasītu cilvēki šodien un arī nākamajās paaudzēs.
„Tautas grāmatu plaukts” tiks izvietots Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkas ātrijā un sliesies piecstāvu mājas augstumā. „Tautas grāmatu plaukta” apjoms ir pāris desmiti tūkstoši grāmatu. Akcijas rezultātā tiks ne vien piepildīts „Tautas grāmatu plaukts”, bet noskaidrota arī nācijas mīļākā grāmata un autors.
2014. gada 18. janvārī akcijā sadāvinātās grāmatas „Grāmatu draugu ķēdē” ceļos no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno, simboliski aizsākot bibliotēkas piepildīšanu ar iedzīvotāju veidotu saturu.
Katrs akcijas dalībnieks drīkst ziedot tikai vienu grāmatu. Grāmatas titullapā dāvinātājam jāieraksta vēlējums/personisks stāsts, kas saistās ar šo grāmatu.
Interneta vietnē www.tautasgramatuplaukts.lv iespējams iepazīties ar dāvināto grāmatu nosaukumiem, autoriem, tautas grāmatu lasīšanas kanonu un citām ar akciju saistītām aktualitātēm.
Aicinām alūksniešus piedalīties akcijā! Grāmatas „Tautas grāmatu plauktam” var nodot visās Alūksnes un Apes novada publiskajās bibliotēkās.
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.