Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSTILDE atklāj informatīvu portālu par eiro ieviešanu

Neskatoties uz faktu, ka jau mazāk nekā pēc astoņiem mēnešiem Latvijas latu nomainīs eiro, uzņēmēji joprojām nepietiekami pievērš uzmanību, kas jāņem vērā, lai atvieglotu eiro ieviešanas procesu un kādas darbības iespējams veikt jau tagad. Arī iedzīvotāji nav pietiekoši informēti par gaidāmajām pārmaiņām.

Ilze Lapiņa, Tildes Jumis biznesa attīstības vadītāja: „Šobrīd tieši informācija ir tā, kas pietrūkst, lai saprastu, kā rīkoties gaidot pāreju uz eiro, tāpēc portālā eiropadomi.lv vienuviet tiks apkopota aktuālākā informācija un ekspertu viedokļi par dažādiem risinājumiem pārdomātākai un ērtākai pārejai uz jauno valūtu.”

Izveidota speciāla diskusiju sadaļa nozares profesionāļiem
Portālā eiropadomi.lv ir izveidota arī speciāla sadaļa diskusijām, kurā nozares profesionāļi var dalīties ar savu pieredzi un risinājumiem, kā nodrošināt efektīvāku pāreju uz eiro. Savukārt ar interaktīva kalendāra palīdzību būs iespēja sekot līdzi svarīgākajiem datumiem eiro ieviešanas procesā.

Uzņēmuma „Tilde” eksperti atgādina, ka periods, kad vienlaikus varēs norēķināties divās valūtās, var radīt milzīgu stresu tirdzniecībā un grāmatvedībā strādājošajiem. Ņemot vērā citu valstu pieredzi pārejot uz eiro, secināts, ka cilvēki nespēj operatīvi „pārslēgties” un atšķirt valūtas, kas rada grūtības strādāt un līdz ar to arī zināmus finansiālus zaudējumus uzņēmējiem. Lai sniegtu atbalstu uzņēmējiem, sabiedrība „Tilde” ir nolēmusi visiem saviem „Tildes Jumis” lietotājiem nodrošināt bezmaksas pāreju uz eiro grāmatvedības sistēmā „Tildes Jumis”.

Par Tildes Jumi
„Tilde” ir vadošais plaša lietojuma programmatūras izstrādātājs Baltijas valstīs. Gal-venie „Tildes” darbības virzieni ir valodas tehnoloģijas, datorprogrammu lokalizācija, grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmatūra. Savukārt „Tildes Jumis” ir risinājums, kuru sadarbībā ar grāmatvedības ekspertiem, izstrādājuši speciālisti ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. „Tildes Jumis” nodrošina iespēju uzņēmuma vadītājiem un grāmatvežiem kontrolēt un efektīvi pārraudzīt uzņēmuma operatīvo un ilgtermiņa finanšu un biznesa situāciju.

Iveta Zeltiņa

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.