Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Swedbank un Alūksnes pilsētas bibliotēka aicina iedzīvotājus uz “E-prasmju skolu” apgūt ērtāku savu naudas lietu kārtošanu

     

Apmācībās ikviens varēs apgūt, kā izmantot e-risinājumus, kas ir ātrāki, ērtāki un finansiāli izdevīgāki, savu ikdienas finanšu lietu kārtošanai. Apmācības notiks grupās.

"Šodien banka vairs nav tikai filiāle rajona centrā. Banka ir tur, kur ir tās klienti - datoros, tālruņos, bankomātos un citur. Banka mainās kopā ar tās klientiem, ne velti 99,5% visu maksājumu Swedbank notiek elektroniski. Taču vēl ir daļa klientu, kuriem trūkst pieredzes vai informācijas par e-pakalpojumu izmantošanu, un mūsu mērķis ir viņus iedrošināt un atbalstīt. Izveidojot „E-prasmju skolu”, vēlamies sniegt gan padomus, gan praktiskas iemaņas, lai palīdzētu klientiem vienkāršot ikdienu un taupīt savu naudu,” uzsver Ināra Tiltiņa, Swedbank Ikdienas pakalpojumu daļas vadītāja.

Par Swedbank „E-prasmju skolu”

Swedbank „E-prasmju skolas” apmācības veido teorētiskā un praktiskā daļa. Pirmajā daļā bankas speciālisti iepazīstina ar dažādām iespējām, kā iedzīvotāji sev ērtā un izdevīgā veidā var izmantot bankas pakalpojumus. Savukārt praktiskajā daļā „E-prasmju skolas” dalībnieki ir aicināti apgūt internetbankas lietošanas pamatus, kur jau šobrīd pieejami 218 bezmaksas ikdienas pakalpojumi.

Swedbank internetbankā ikviens bankas klients var pats ērti vadīt savas ikdienas finanses - apmaksāt rēķinus, plānot budžetu un iepazīties ar detalizētu konta pārskatu, veikt bezmaksas pārskaitījumus uz citiem Swedbank kontiem, pieteikt jaunus pakalpojumus un ieviest izmaiņas esošajos līgumos, kā arī izmantot 11 citu uzņēmumu e-pakalpojumus. Tajā ir iespējams saņemt individuālus piedāvājumus, sazināties ar konsultantiem un iegūt aktuālāko bankas informāciju. Būtiski, ka gadījumos, ja beidzas norēķinu kartes termiņš, internetbankā ir iespējams pieteikt atjaunotu karti un saņemt to pa pastu.

Uz tikšanos E-prasmju skolas mācībās!

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.