Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSPar projektu "Generations@school"

Pagājušajā gadā Paaudžu solidaritātes dienas pasākumu veicināšanas ietvaros veiksmīgi norisinājās projekts „Generations@School”, kurā piedalījās vairāk nekā 600 Eiropas Savienības dalībvalstu skolas, tostarp arī Latvijas skolas.

Ņemot vērā skolu izrādīto interesi pērn, projektu plānots īstenot arī 2013.gadā.Tāpēc šogad, atzīmējot 29.aprīli kā Starptautisko paaudžu solidaritātes dienu, Eiropas Komisija aicina Jūs, kā EDIC pārstāvjiem, būt aktīviem un izplatīt šo informāciju pēc iespējas ātrāk Jūsu reģiona skolām, aicinot tās iesaistīties projektā „Generations@school.”

Lai iesaistītos projektā,Latvijas skolām ir jāorganizē tikšanās starp skolēniem un senioriem savā skolā laika posmā no š.g. aprīļa līdz 31.maijam. Savukārt, iegūtos materiālus (apraksta un bilžu formātā) par tikšanos vai pasākuma norisi nepieciešams augšupielādēt projekta „Generations@schools” mājaslapas izveidotajā kontā:http://generationsatschool.eu/ līdz 30.jūnijam, kurā atrodama detalizētāka informācija par piedalīšanos projektā. Pielikumā nosūtām skolām adresētu uzaicinājumu piedalīties projektā.

Eiropas Savienība 2013.gadu ir pasludinājusi par pilsoņu gadu.Eiropas Gada ietvaros tiek organizēts projekts„Generations@school”, kurā tiek aicināti iesaistīties skolēni, skolotāji un vecākās paaudzes pārstāvji, organizējot tikšanās, kas veltītas paaudžu solidaritātes stiprināšanai.Projekta mērķis ir veidot ciešāku starppaaudžu komunikāciju, veicinot savstarpēju izpratni, daloties ar aizraujošiem piedzīvojumiem, stāstiem un pieredzes apmaiņu paaudžu starpā, tā nodrošinot to saliedētību un vienotu pilsonisko savienību.

Eiropas Komisijas vārdā jau iepriekš pateicamies par atsaucību un ceram uz veiksmīgu sadarbību projekta „Generations@school” ietvaros.

Papildus jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstīt uz e-pastu: tanita.tamme@paueducation.com vai zvanīt pa tālruni +371 26782948.

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.