Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSPortāls „Tava Eiropa”: palīdzība un padomi ES pilsoņiem un viņu ģimenēm; informācija uzņēmējiem

Eiropas Savienības portālā „Tava Eiropa” ir brīvi pieejama informācija par ES pilsoņu un viņu ģimeņu tiesībām un iespējām. Informācija latviešu valodā atrodama par tādām tēmām kā ceļošana, darbs un pensija, auto, dzīve ārzemēs, izglītība un jaunatne, veselība, ģimene un patērētāju tiesības. Portālā varat uzzināt, piemēram, kā pārnest bezdarbnieka pabalstu uz citu valsti, kā var pieteikt bērnus skolai un bezmaksas valodas kursiem citā valstī, kāds regulējums pastāv saistībā ar laulību u.c.: http://europa.eu/youreurope/citizens/index_lv.htm. Portālā pieejamā informācija tiek regulāri papildināta, tā ka Jūs varat pieteikties ziņu saņemšanai uz e-pastu (portāla labajā pusē). Jūs varat izmantot arī Europe Direct bezmaksas informācijas dienesta pakalpojumus - tas pieņem jautājumus arī pa tālruni un e-pastu: http://europa.eu/europedirect/index_lv.htm.

Portālā Jūs varat arī uzrakstīt iesniegumu, lai uzzinātu vairāk par Jūsu tiesībām konkrētā situācijā, saņemt palīdzību, lai valsts tiesības atzītu Jūsu tiesības, vai uzdot vispārīgu jautājumu: http://europa.eu/youreurope/citizens/help/index_lv.htm.

Papildus portālā „Tava Eiropa” pieejama arī informācija uzņēmējiem: kā sākt uzņēmējdarbību, vadīt uzņēmumu, paplašināt darbību, informācija saistībā ar vienoto ES tirgu, inovācijām, atbildīgu uzņēmējdarbību, finansējumu un atbalstu, uzņēmumu darbības izbeigšanu. Informācija pieejama gan par ES kopumā, gan par atsevišķām dalībvalstīm: http://europa.eu/youreurope/business/index_lv.htm.

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.