Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Paziņoti "Trešā tēva dēla" rīkotā publikāciju konkursa "Mediji bibliotēkām" rezultāti. Starp uzvarētājām Sandra Apine no "Malienas Ziņām"!

     
Sandra Ozoliņa, valsts aģentūras "Kultūras informācijas sistēmas" direktora vietniece, "Trešā tēva dēla" vārdā pasniedzot diplomus konkursa uzvarētājām, norādīja: "Šīs žurnālistes bija sagatavojušas publikācijas, kas demonstrē ne tikai viņu profesionalitāti, bet arī izpratni par publisko bibliotēku nozīmīgo lomu sabiedrības dzīvē un iedziļināšanos bibliotēkām aktuālos jautājumos. Turklāt mēs augstu novērtējam, ka gan Aina Ušča "Bauskas Dzīvē", gan Sandra Apine "Malienas Ziņās" konkursa periodā bija publicējušas ne tikai četras, bet kopskaitā desmit publikācijas. Mēs pateicamies arī šo laikrakstu galvenajām redaktorēm Anitai Rozentālei un Dacei Plaudei par atbalstu žurnālistēm, tādējādi veicinot Latvijas publisko bibliotēku atīstību kopumā.
"Mediju programmas galvenais uzdevums bija sniegt žurnālistiem iespēju padziļināti apgūt bibliotēku ilgtspējas jautājumus demokrātiskā sabiedrībā, uzzināt par mūsdienīgas publiskās bibliotēkas sniegto pakalpojumu klāstu, bibliotēku datu bāzēm kā visaptverošu informācijas avotu izglītībai un profesionālajai darbībai, kā arī, tiekoties ar bibliotēku speciālistiem, dalībnieki iegūt informāciju par pasaules tendencēm publiskajās bibliotēkās, kā arī Latvijas bibliotekāru darba uzdevumiem un izaicinājumiem.
 
Ziņa sagatavota pēc Sandras Vīgantes, 3td sabiedrisko attiecību speciālistes, v/a Kultūras informācijas sistēmas, informācijas
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.