Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Sākas pieteikšanās otrajām jauno uzņēmēju sacensībām „Firmas noslēpums”

     

No piektdienas, 9. novembra sākas pieteikšanās otrajām jauno uzņēmēju sacensībām „Firmas noslēpums”, ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Konkursā, kura mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, aicināti piedalīties visi, kas sevī jūt uzņēmējdarbības gēnu un ir gatavi sacensties par galveno balvu - 10`000 latiem sava biznesa starta kapitālam.

 

„Firmas noslēpuma” ietvaros dalībnieku uzdevums būs pārliecinoši pasniegt savu biznesa projektu, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, apgūt jaunas zināšanas biznesa uzsākšanā un pārliecināt žūriju, ka tieši šī sākotnējā ideja attīstīsies par veiksmīgu uzņēmumu. Pieteikšanās konkursam ilgs līdz 25. novembrim.

 

Lai pieteiktos sacensībām, jāaizpilda reģistrācijas anketa mājas lapā www.firmasnoslepums.lv, biznesa ideja jāizklāsta uz vienas A4 formāta lapas un 60 sekunžu video formātā. Iesūtītās biznesa idejas izvērtēs uzņēmējdarbības eksperti, atlasot vismaz divdesmit dalībniekus, kas par galveno balvu 2013. gada janvārī un februārī sacentīsies Latvijas Televīzijas ēterā.

 

Televīzijas spēle „Firmas noslēpums” atspoguļos biznesa uzsākšanas procesu no idejas līdz gatavam biznesa plānam. Spēles dalībnieki saņems iespēju konsultēties ar pieredzējušiem uzņēmējdarbības ekspertiem un mentoriem. Žūrija sacensību gaitā izvēlēsies četrus veiksmīgākos topošos uzņēmējus dalībai finālā. Astoņu raidījumu cikls būs skatāms LTV1 nākamā gada sākumā, bet labākie jaunā biznesa projekti par galveno balvu - 10 000 latiem, ko dāvās spēles atbalstītājs - SEB Banka, cīnīsies fināla tiešraidē 28. februārī.

 

Šī ir otrā „Firmas noslēpuma” sezona, ko LIAA rīko sadarbībā ar producentu apvienību „HansaMedia”. Par pirmo „Firmas noslēpuma” uzvarētāju kļuva un starta kapitālu biznesa uzsākšanai ieguva Indras Goras komanda ar biznesa projektu ”Mobila notekūdeņus pašfiltrējoša automazgātava”. Nepilna gada laikā Indras komanda, piesaistot RTU speciālistus, ir uzbūvējusi funkcionējošu notekūdeņus pašfiltrējošu automazgātavas grīdu un veic pārrunas ar potenciālajiem klientiem.

 

Projekts tiek īstenots darbības programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” aktivitātes „Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros, nodrošinot Eiropas Savienības fondu projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” īstenošanu.

 

Informāciju sagatavoja

Vineta Vilistere - Lāce

LIAA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

Papildus informācija - Ilze Salna,

projekta komunikāciju koordinatore

Tālr.: 29404124, e-pasts: ilze.salna@hansamedia.lv, www.firmasnoslepums.lv

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.