Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSEiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas nodarbības būs redzamas tiešsaistē

Trešdien, 24. oktobrī plkst. 18.00 www.esmaja.lv lapā būs redzamas divas lekcijas, ko organizē Eiropas veiksmīgu sieviešu akadēmija. Organizatori aicina sieviešu organizācijas un citus interesentus visā Latvijā izmantot iespēju un piedalīties nodarbībā ar interneta starpniecību.

18:00-18:40 „Vai Latvijai vajag vairāk sieviešu vadošos amatos? Latvijas un Eiropas sieviešu kustības pieredze” mentore Edīte Kalniņa, Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkla valdes locekle un starptautiskā cilvēktiesību eksperte Dace Kavasa.

18:45-19:30 „Kā nokļūt vadošā amatā? Prasmes un uzdevumi” Inese Voika, organizāciju attīstības eksperte kopā ar mentorēm - Skrundas pašvaldības vadītāja Nellija Kleinberga, „Papardes zieds” vadītāja Iveta Ķelle un bijusī ministre Aija Poča.

Katras lekcijas laikā būs atvēlētas 15 minūtes jautājumiem un diskusijai. ES mājā lektores uzklausīs akadēmijas mentoru projekta dalībnieces. Sieviešu grupas citās Latvijas vietās varēs nosūtīt savus jautājumus, kā arī diskutēt savā starpā par īpaši diskusijai uzdotiem jautājumiem.

Lekcijas notiek Eiropas veiksmīgu sieviešu akadēmijas mentoringa projekta ietvaros, kurā 12 jaunas sievietes pilnveido savu līderības potenciālu pieredzējušu profesionāļu vadībā. Programma veidota tā, lai dalībnieces mācītos ne tikai tradicionālajā «viens pret viens» mentoringa modelī, bet arī apmainītos ar zināšanām, prasmi un pieredzi plašākā lokā.

„Ar nodarbību tiešraidi internetā gribam paplašināt to sieviešu loku, kurām šī var būt noderīga informācija. Aicinām sekot lekcijām un sazināties ar mums par tālākajām lekcijām”, aicina projekta vadītāja Edīte Kalniņa.

Nākamās lekcijas paredzētas 21.novembrī pl. 17:00 un 12.decembrī 17:00 . Tajās tiks skartas kopējās Eiropas un Latvijas politikas un ekonomikas nākotnes jautājumi, lekcijas par organizācijas dibināšanas pamatiem, pārrunu vadību un konfliktu risināšanas mehānismiem.

Projekta mentoru vidū ir Inna Šteinbuka, EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja, Tatjana Koķe, bijusī izglītības ministre, Kārina Pētersone, „Latvijas institūta” vadītāja, Inese Andersone, eksporta atbalsta uzņēmuma „Gateway Baltic” dibinātāja, Inese Apse-Apsīte, mārketinga uzņēmuma „Matka” dibinātāja, Aija Poča, Latvijas Dzelceļa projektu vadītāja un bijusī politiķe, Ulla Zumente-Steele, mediācijas eksperte, Iveta Ķelle, NVO 'Paparedes zieds” vadītāja, Nellija Kleinberga, Skrundas pašvaldības vadītāja, Anita Gaile, „Citadeles' bankas personāldaļas vadītāja.

Projektu atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

„Vadības un līdera prasmes var iemācīties, tās nav kādam dzimumam vai noteikta rakstura cilvēkiem piemītoša privilēģija,” komentē Edīte Kalniņa. «Tāpēc Eiropas Veiksmīgo sieviešu akadēmija vēlas izmantot Latvijas izcilo sieviešu potenciālu, lai to strukturētā veidā nodotu jaunākajām kolēģēm.»

 

Sīkāka informācija :

Edīte Kalniņa,

Latvijas sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbība tīkla valdes locekle, tel. 296468079,

e-pasts: sieviesu.akademija@gmail.com

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.