Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSUzsākta pārtikas produktu komplektu izdale

Biedrība Latvijas Sarkanais Krusts, biedrība "Latvijas Samariešu apvienība", Evaņģēlisko Kristiešu draudze "Zilais Krusts", Daudzbērnu ģimeņu apvienība "Dzīpariņš", sabiedriskā organizācija "Zigate", Ventspils evaņģēliski luteriskā draudze, Rīgas vasarsvētku draudze "Kristīgais centrs "Labā vēsts"", Dagdas invalīdu brālība "NEMA", Viļānu labdarības biedrība "Mazumiņš" un biedrība "Žēlsirdības misija dzīvības ēdiens" nodrošina piegādes 448 vietās visā Latvijā.
Šogad labdarības organizācijas plāno izdalīt 950 892 pārtikas produktu komplektus, provizoriski, 158 400 personām.
Komplekts satur pilnpiena pulveri, makaronus, auzu pārslu biezputru ar ogām vai augļiem, pankūku miltus, kartupeļu biezputru, griķus, mannu, augstākā labuma kviešu miltus, sautētu cūkgaļu. Jāņem vērā, ka biedrībai "Žēlsirdības misija dzīvības ēdiens", kuras pamatdarbība balstās uz veģetārisma principiem, pārtikas komplektu ietvaros sautētā cūkgaļa aizstāta ar pilnpiena pulveri.
Pārtikas produktu komplektus var saņemt ģimenes vai atsevišķi dzīvojošās personas, kuras saskaņā ar normatīvajiem aktiem atzītas par trūcīgām, kā arī maznodrošinātās ģimenes un personas, ko nosaka pašvaldību saistošie noteikumi.
Personai ir tiesības saņemt pārtikas komplektu, uzrādot pašvaldības sociālā dienesta izsniegtu un produktu saņemšanas brīdī spēkā esošu izziņu.
Atgādinām, ka EK Pārtikas palīdzības programmu vistrūcīgākajām personām tiek finansēta no Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda līdzekļiem un to administrē LAD.
Informācija par pārtikas produktu izdales vietām un laikiem ir pieejama Lauku atbalsta dienesta mājaslapas sadaļā ES atbalsts (citi ES pasākumi).
Tirgus stabilizēšanas pasākumu daļa
Tālr. 67027898
Klientu apkalpošanas daļa
Tālr. 67027693
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.