Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSIzsludina pieteikšanos onkoloģisko pacientu rehabilitācijas nometnēm

Vēzis nav tā slimība, kuru kāds gribētu izdzīvot, tomēr, ja tas ir noticis, ir jāārstējas un jādzīvo pilnvērtīgi tālāk! Šobrīd aizvien vairāk uzsvars tiek likts (arī ES dalībvalstīs) uz psihosociālās rehabilitācijas nepieciešamību onkoloģiskās aprūpes procesā gan ārstēšanas, gan pēc akūtās ārstēšanas laikā, kad cilvēks paliek viens ar savām bailēm un neziņu, kā tālāk dzīvot. Latvijā psihosociālo rehabilitāciju onkoloģiskajiem pacientiem ievieš pacientu atbalsta biedrība Dzīvības koks”. Jau ceturto gadu biedrība par saziedotiem līdzekļiem nodrošina vasaras nometnes, kur piecu dienu intensīvā rehabilitācijas programmā, ir iespējams saņemt atbildes uz daudziem jautājumiem, kā arī satikt cilvēkus, kuri paši gājuši visam cauri.

Tāpēc onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Dzīvības koks” aicina ikvienu, kas reiz saņēmis diagnozi ļaundabīgs audzējs”, pieteikties uz kādu no divām Spēka avots” nometnēm, kas notiks šī gada jūlijā. Nometnes paredzētas šādos datumos: no 1. - 6.jūlijam un no 22. - 27.jūlijam. Nometnes notiks viesu namā Bille”, Amatas novadā, Drabešu pagastā.

Pavisam rehabilitācijas kursu jau saņēmuši gandrīz 200 cilvēki no visas Latvijas.

Patiesā cieņā,

Liene Kindzule

"Dzīvības koks” projektu vadītāja

29355941

dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.