Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSSeminārs par atbalstu māju siltināšanai

2011. gada 9. novembrī Alūksnē Reģionālo daudzdzīvokļu māju renovācijas dienu ietvaros notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju un ERAF līdzfinansējuma 50% vai 60% apmērā piesaistes iespējām.

Semināra dalībnieki tiks informēti par ES struktūrfondu programmas „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem un aktualitātēm, kā arī par biežāk pieļautajām kļūdām projektu sagatavošanā un ieviešanā. Pasākuma laikā SIA „Ēku siltināšana” pārstāvis Edgars Strauts informēs par daudzdzīvokļu māju renovācijas projekta īstenošanas praktiskajiem aspektiem. Pasākumu atklās Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins.

Seminārs par atbalsta saņemšanas nosacījumiem daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai notiks š.g. 9. novembrī plkst. 10:00 Alūksnes novada domes telpās (Alūksne, Dārza iela 11). Seminārs ir bezmaksas.

Papildus informējam, ka Reģionālās renovācijas dienas Vidzemē noslēgsies ar semināru „Daudzdzīvokļu māju renovācijas pamatnosacījumi un īstenošana”, kas notiks 10. oktobrī plkst. 10.00 Pieaugušo izglītības centrā (Raunas iela 4, Cēsis). Seminārā tiek aicināti piedalīties dzīvokļu īpašnieki, apsaimniekotāji, būvnieki, būvmateriālu ražotāji un tirgotāji, energoauditori un citi renovācijas procesā iesaistītie speciālisti.

Pasākumā plānots informēt par atbalsta programmas nosacījumiem daudzdzīvokļu māju renovācijai, par renovācijas procesa organizēšanu un finanšu piesaisti. Semināra otrajā daļā lektori stāstīs par risinājumiem fasāžu siltināšanā, siltumapgādes sistēmas renovācijas iespējām daudzdzīvokļu ēkās, kā arī par logu izvēli un montāžu.

Noslēgumā plānota kontaktbirža, kurā ikviens interesents varēs saņemt atbildes un nepieciešamo informāciju/konsultācijas no banku, būvmateriālu ražotāju, projektētāju, būvvaldes, siltumapgādes sistēmu, logu ražotāju u.c. speciālistiem. Aicinām piedalīties visas renovācijas procesā iesaistītās puses, lai satiktu potenciālos sadarbības partnerus.

Sīkāku informāciju par semināriem var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr.: 67013240). Pasākumi tiek organizēti sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centru, Alūksnes novada domi un Latvijas Pašvaldību savienību.

Par aktivitāti

Kā zināms, ERAF aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 47 759 948 lati.

Papildu informācija par aktivitāti ir pieejama Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā un Ekonomikas ministrijas mājas lapā internetā. Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter - twitter.com/siltinam.

Evita Urpena

LR Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr: 67013193;

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv

Web: www.em.gov.lv;

Seko mums Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.