Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSDiskusija „Latvijas reģioni nākamajā finanšu perspektīvā”

Uzaicinām piedalīties atklātā diskusijā - domu apmaiņā „Latvijas reģioni nākamajā finanšu perspektīvā”, kas notiks tematiskā Reģionu mēneša ietvaros ES mājā (Aspazijas bulvārī 28) 7.oktobrī pulksten 14.00.
Rudens ir ražas un padarītā izvērtēšanas laiks. Latvijas uzņēmēji, organizācijas un institūcijas aktīvi darbojušās, apgūstot ES fondu finansējumu 2007.-2013.gada plānošanas periodā. Tagad pienācis laiks izvērtēt plusus un mīnusus un vienoties, ko un kā mainīt, ja nepieciešams, gatavojoties nākamajam ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas periodam. Šobrīd ir laiks, kad aktīvi līdzdarbojoties un sagatavojot priekšlikumus, var ietekmēt nākamā ES fondu plānošanas perioda stratēģisko virzību, finanšu plānošanu.
Tāpēc uzaicinām Jūs būt aktīviem un piedalīties www.esmaja.lv rīkotajā un EP Informācijas biroja un EK pārstāvniecības Latvijā atbalstītajā diskusijā "Latvijas reģioni nākamajā finanšu perspektīvā". Tās mērķis: diskutēt par esošā plānošanas perioda rezultātu izvērtējumu, kā arī nākamā perioda prioritātēm reģioniem un daudzgadu finanšu ietvaru, ieskicēt ES fondu apguves efektivitāti šajā plānošanas periodā, kā arī identificēt problēmas, kas traucējušās vēl efektīvāk realizēt iecerēto (infrastruktūras trūkums, darbaspēka trūkums utt.), kā arī definēt pieredzē balstītus ieteikumus, kā organizēt, ko ņemt vērā jaunajā plānošanas periodā. Svarīgi atbildēt uz jautājumiem:
· Vai ES fondu apguve veicinājusi līdzsvarotu Latvijas reģionu attīstību?
· Vai un kā uzlabot projektu pievienotās vērtības paaugstināšanu?
· Kuriem reģioniem, nozarēm nepieciešams visliekākais atbalsts un kāpēc?
Diskusijā piedalīsies: VARAM, FM, LPS, Reģionu komitejas pārstāvji, EP deputāti, kā arī uzņēmēji. Diskusiju vadīs: žurnālists un www.esmaja.lv galvenais redaktors Ansis Bogustovs.
Svarīgi: Diskusiju būs iespējams vērot un aktīvi komentēt tiešsaistē: www.esmaja.lv!
Līdz augusta beigām Latvijai noslēgti ES fondu līgumi ar finansējuma saņēmējiem 83% apmērā no kopējā Latvijai pieejamā 2007.-2013. gada perioda 3,18 miljardu latu finansējuma, savukārt atmaksas finansējuma saņēmējiem veiktas 36% apmērā no kopējā perioda finansējuma.
Papildus informācija:
www.esmaja.lv redakcija
Tālrunis: 67625339
<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.