Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Aicinām apgūt jaunas prasmes!

     
Alūksnes pilsētas bibliotēkas darbinieki vienmēr ir ieinteresēti atbalstīt un ieviest bibliotēkā jaunu pakalpojumus, kas ļauj bibliotēkai attīstīties kā vietējās sabiedrības kultūras, izglītības un sociālajam centram. Viens no mūsu bibliotēkas darbības mērķiem ir sekmēt bibliotēkas pakalpojumu pieejamību un informācijas resursu izmantojamību ne tikai bibliotēkā, bet arī ārpus tās telpām.
Cenšoties realizēt šo ieceri, esam atsaukušies bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls” darba grupas un SIA „Lattelecom” aicinājumam piedalīties akcijā „Bibliotēka dodas pie lietotāja”. Akcijas laikā bibliotekāri dosies pie cilvēkiem ar ierobežotām sociālās aktivitātes iespējām un viņu dzīvesvietās, izmantojot portatīvo datoru ar mobilo interneta pieslēgumu, ko nodrošinās SIA „Lattelecom”, sniegs apmācības datora un interneta lietošanas pamata prasmēs.
Apmācības notiks laikā no augusta līdz oktobra vidum, kad pie Jums dzīves vietā, saskaņojot ar Jums mācībām vēlamo laiku, ieradīsies bibliotēkas darbinieks ar datoru. Mācībās piedāvājam apgūt gan darbu ar tekstu, gan interneta izmantošanu ikdienā, nepieciešamās informācijas meklēšanu, e-pakalpojumu izmantošanu (maksājumi, pirkumi u.c.), gan saziņas iespējas internetā (e-pasts, skype). Plānotā mācību programma var tikt mainīta, ņemot vērā konkrētā apmācāmā cilvēka prasmes un vēlmes. Apmācības ir bez maksas.
Piesakies un izmanto iespējas iegūt jaunas prasmes!
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.