Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSKrīze - Tavu iespēju laiks!

EUROPE DIRCECT informācijas centra Gulbenē Alūksnes filiālē un ES informācijas centrā ir skatām izstāde "Krīze - Tavu iespēju laiks!"

Teperveins K. Krīze kā izdevība. SolVita, 2000., 264 lpp.

No krīzēm nevar izvairīties, nobīdot tās sāņus, bet tikai apzināties to būtību. Ja to nedarāt, jūs pārdzīvosiet tās citu pēc citas. Kurts Teperveins, kurš ir dziednieks un terapeits, šo viedokli pārliecinoši izskaidro savā grāmatā. Viņš parāda, kā šis krīzes izmantot kā izdevības un kā tās vislabāk pārvarēt nākotnē.

Džonsons S. Kurš pievācis manu sieru? Zvaigzne ABC, 2000., 96 lpp.

Viss būtu pavisam vienkārši, ja dzīves labirintā varētu doties ar karti rokā. Ja ierasto dzīves ritmu nekas nemainītu. Ja sieru neviens nepievāktu. Taču - viss nemitīgi mainās. Šī grāmata sniegs padomu, kā uztvert pārmaiņas, kā ātri tām pielāgoties, ar prieku tās izbaudīt un būt gatavam arvien no jauna mainīties.

Eštons R. Dzīves plāns: 700 vienkārši paņēmieni savas dzīves uzlabošanai. Zvaigzne ABC, 2010., 208 lpp.

Grāmata domāta visiem, kas vēlas gūt no dzīves vairāk, turklāt ikvienā jomā. Tā palīdzēs uzlabot veselību, finansiālo stāvokli, darba apstākļus, attiecības un daudz ko citu. Roberts Eštons ir britu uzņēmējs, brīnišķīgs lektors un 10 populāru grāmatu autors. Viņš ir padomdevējs ikvienam, kurš vēlas izstrādāt savas dzīves pārmaiņu plānu.

Džefersa S. Baidies un tomēr rīkojies! Atēna, 2005., 244 lpp.

Kas jūs kavē būt tādam, kāds gribat būt, un iemantot dzīvi, kādu vēlaties dzīvot? Bailes risināt nesaprašanos ar priekšnieku, bailes saskarties ar to, kas notiek mājās. Bailes no pārmaiņām. Bailes uzņemties atbildību…Sūzanas Džefersas grāmata palīdzēs pārvarēt stereotipus un rāda, kā pārraut šo aplamo loku un caur bailēm tikt līdz atrisinājumam.

Švarcs A., Švepe R. Esi savu panākumu atslēga! Jumava, 2005., 180 lpp.

Šī ir praktiskās neirolingvistiskās programmēšanas (NPL) rokasgrāmata. Tā ir iedarbīga metode, kas ietekmē smadzeņu norises ar runu vai valodu. Tādējādi tiek attīstītas jaunas spējas un optimizētas jau esošās - personīgo mērķu konkretizēšanai, komunicēšanas uzlabošanai un veselības nostiprināšanai.

Hills N. Pozitīvās domāšanas spēks. Jumava, 2008., 318 lpp.

Pozitīvs domāšanas veids jums dabiski piesaistīs visu labo un skaisto, savukārt negatīvais - laupīs visu, kas padara dzīvi vērtīgu. Jūsu panākumi, laime un bagātība ir atkarīgi no tā, kā jūs noskaņojat savu prātu. Padomus, kā iemācīties domāt pozitīvi, jūs varēsiet atrast šajā grāmatā.

Ķeninš Kings G. Krīzes laika komentāri Latvijā un Amerikā. Biznesa partneri, 2011., 143 lpp.

Grāmatā ir atrodama latviešu izcelsmes ASV ekonomista Gundar Ķeniņa Kinga rakstu sērija par saimniecisko stāvokli Amerikā u Latvijā 21. gs. sākumā. Šo satraukuma, neziņas, apjukuma un rūpju laiku abas, ārēji it kā nesalīdzināmās, zemes teorētiski pārdzīvo gandrīz vienādi. Autora mērķis ir norādīt uz līdzībām un atšķirībām, plusiem un mīnusiem, ieguvumiem un zaudējumiem, ko praktiski pieredzējām, pamanījām, iegaumējām abās okeāna pusēs, bet teorētiski nemācējām izmantot savā labā.

Vīksna A., Baroņina R. Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai. Lietišķās Informācijas Dienests, 2009., 112 lpp.

Šīs grāmatas mērķis nav atklāt detaļās kādas noteiktas biznesa idejas īstenošanu dzīvē, bet gan iedrošināt topošos uzņēmējus, kā soli pa solim veidot savu pirmo uzņēmumu. Lai gan stāsta varoņi un situācijas ir izdomātas, padomi nāk no reālu uzņēmēju dzīves.

Fokss Dž. Kā pelnīt lielu naudu mazā biznesā. Zvaigzne ABC, 2007., 157 lpp.

Soli pa solim šis grāmatas autors atklāj gan veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatlikumus, gan smalkas nianses, kas noteikti jāzina ikvienam maza uzņēmuma īpašniekam.

Vudss K. No zīles līdz ozolam. Kā uzsākt biznesu un gūt tajā lieliskus panākumus. Zvaigzne ABC, 2006., 172 lpp.

Grāmatā ietvertās praktiskās gudrības un veiksmīgu uzņēmēju padomi jums palīdzēs gūt panākumus. Jums ir iespēja mācīties no citu uzņēmēju kļūdām un atklāt daudz ko no tā, ko viņi būtu vēlējušies zināt, pirms sāka savu uzņēmējdarbību. Tātad jūs varat rīkoties pareizi jau sākumā.

Vasermanis E., Šķiltere D. Tavs ceļš uz bagātību. Biznesspēles. Vaidelote, 1998., 110 lpp.

Biznesspēles ir aktīva un interesanta uzņēmējdarbības apgūšanas metode. Grāmatā tiek piedāvātas septiņas autoru izstrādātas biznesa spēles. Piedaloties tajās, dalībnieki iegūs zināšanas un praktiskas iemaņas uzņēmējdarbības jomā. Visas šajā grāmatā minētās spēles ir ne tikai interesantas, bet arī visnotaļ pamācošas un noderīgas jebkurā vecumā.

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.