Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Akcijā "Dāvini abonementu bibliotēkai!" žurnālu abonementus ieguvušas arī Alūksnes novada bibliotēkas

     
Akcijas laikā iedzīvotāji un uzņēmēji tika aicināti ziedot naudu laikrakstu un žurnālu gada abonementiem pašu izvēlētām bibliotēkām visā Latvijā, ņemot vērā bibliotēku sniegto informāciju Kultūras ministrijai par tām nepieciešamajiem preses izdevumiem.
Par ziedojumiem bibliotēkām iegādāti „Rīgas Laiks”, „IR”, „Ilustrētā Junioriem”, „Izglītība un Kultūra”, „Ezis”, „Zīlīte”, „Spicīte”, „Dari pats”, „Leģendas” un „Tikšanās” gada abonementi.
Kultūras ministre norāda, ka šie ziedojumi stiprinās demokrātiju un pilsonisko sabiedrību. „Domāju, ka ikviens - gan ziedotājs, gan dāvināto laikrakstu lasītājs - ir ieguvējs no šīs sadarbības, jo akcija veicinājusi kvalitatīvas preses izdevumu un nopietnas žurnālistikas, kā arī latviešu valodas preses apriti sabiedrībā. Pateicos visiem ziedotājiem un novēlu lasītprieku ikvienam bibliotēkas apmeklētājam,” teic kultūras ministre. Viņa atklāj, ka šī akcijas veiksmīgā norise iedvesmojusi jau nākamā gada sākumā rīkot labdarības kampaņu, kurā aicinās cilvēkus un uzņēmējus ziedot vērtīgas grāmatas bibliotēkām.
Biedrības valdes priekšsēdētāja Undīne Būde: „Priecājamies par ministres Sarmītes Ēlertes iniciatīvu un veiksmīgu sadarbību ar Kultūras ministriju akcijas īstenošanā. Esam varējuši atbalstīt bibliotēkas Latvijas pilsētās un laukos. Tās bieži ir vienīgās vietas, kur iespējams bez maksas lasīt jaunākos preses izdevumus. Īpaši svarīgi tas ir tiem lasītājiem, kuriem naudas laikrakstu abonēšanai neatliek.”
Akcijas organizētāji pateicas visiem ziedotājiem un informatīvajiem atbalstītājiem - portāliem diena.lv un satori.lv, kā arī par tehnisko atbalstu Swedbank.
Papildus informācija:
Sanita Kitajeva
LNB Atbalsta biedrība
29355624
sanita@gaisma.lv
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.