Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Mācību brauciens ESIP koordinatoriem uz Īriju.

     Eiropas Savienības informācijas aģentūra laikā no 18.-22.septembrim rīko mācību braucienu Eiropas Savienības informācijas punktu (ESIP) un Europe Direct informācijas punktu (EDIP) koordinatoriem no visas Latvijas uz Īriju, lai iepazītos ar informēšanas darbu par Eiropas Savienību (ES) dažādās institūcijās un organizācijās. Tā ir ikgadējā ES informācijas punktu koordinatoru studiju vizīte ārvalstīs, ko rīko Eiropas Savienības informācijas aģentūra ar Latvijas vēstniecības Īrijā atbalstu. No Alūksnes pilsētas bibliotēkas mācību braucienā dosies ESIP un Ziemeļaustrumlatvijas EDIP Alūksnes filiāles darbiniece Silvija Mūrniece.
Brauciena mērķis ir iepazīties ar Īrijas pieredzi, informējot sabiedrību un veidojot diskusiju tajā par ES jautājumiem. Dublinā paredzēts apmeklēt Nacionālo bibliotēku, Īrijas parlamentu, Ārlietu ministriju, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Īrijā, Eiropas Parlamenta informācijas biroju Īrijā, Nacionālo banku un vienu no Europe Direct informācijas punktiem. Vizītes laikā plānota tikšanās ar Latvijas vēstnieku Īrijā Induli Ābeli, Īrijas Eiro grupas bijušo vadītāju Filipu Hamelu un Eiropas Kustības Īrijā pārstāvjiem.
Līdzīgi pieredzes apmaiņas braucieni notikuši jau iepriekš. 2002.gadā koordinatores apmeklēja Eiropas institūcijas un informācijas centrus Polijā, Beļģijā un Nīderlandē, 2003.gadā – Luksemburgā, Francijā un Austrijā, 2004.gadā viesojās Igaunijā un Somijā, bet 2005.gadā – Dānijā.
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.