Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Noslēgusies akcija "Ienes gaismu savā pilsētā - ziedo Gaismas tīklam!"

     Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrība augustā noslēdz ziedojumu vākšanas akciju Latvijas bibliotēkām „Ienes gaismu savā pilsētā – ziedo Gaismas tīklam!” un viesojas bibliotēkās, kas piedalījušās akcijā. Akcijas laikā iedzīvotāji un uzņēmēji tika aicināti jebkurā no Latvijas Pasta nodaļām ziedot kādai pašu izvēlētai Latvijas bibliotēkai. Šobrīd ir apkopoti akcijas rezultāti un katrai bibliotēkai ziedotie līdzekļi. Konsultējoties ar ziedojumu saņēmējām – bibliotēkām, iegādātas to darbam nepieciešamās lietas un biroja aprīkojums: digitālās fotokameras, printeri, skeneri, kopētāji, informācijas materiālu un laikrakstu statīvi u.t.t. Par akcijā „Ienes gaismu savā pilsētā – ziedo Gaismas tīklam!” saziedotajiem līdzekļiem dāvinājumus saņem 26 Latvijas bibliotēkas.
Lai nogādātu bibliotēkām par ziedojumiem iegādāto tehniku, 17. augustā LNB Atbalsta biedrības pārstāvji Karīna Pētersone, Marina Kosteņecka, Sanita Malatkovska viesojās Alūksnes pilsētas, Annas, Apes, Jaunalūksnes, Kalncempju un Zeltiņu bibliotēkās.
Alūksnes pilsētas bibliotēka, pateicoties ziedotājiem alūksnietim Uldim Ozolam, SIA EMU un SIA Inge Consulting, kā dāvinājumu saņēma digitālo fotokameru Canon Digital IXUS 60.
Kopumā Latvijas bibliotēkām kopš akcijas sākuma 2004. gada vasarā ziedoti vairāk kā 3300 LVL. Lielākos naudas ziedojumus saņēmusi Latvijas Nacionālā bibliotēka – gandrīz 350 LVL, taču lielākais ziedotāju skaits bijis Alūksnes rajona Kalncempju bibliotēkai. Tieši no Alūksnes rajona akcijā iesaistījušās visvairāk bibliotēku un šī rajona iedzīvotāji bijuši visaktīvākie bibliotēku atbalstītāji un ziedotāji.

PALDIES mūsu atbalstītājiem!
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.