Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Sejas maskas jālieto arī bibliotēkās

     

 

No 14.oktobra sejas maskas obligāti jāvalkā ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī veikalos, aptiekās, pastā, muzejos, bibliotēkās, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas, ja tur netiek organizēts pasākums.

 

Prasība par sejas maskām attiecas arī uz šo vietu darbiniekiem, kuri no apmeklētājiem nav nodalīti ar fizisku barjeru, piemēram, īpašām sieniņām.

 

Tāpat jau šobrīd noteikumi paredz, ka sejas maska ir jālieto pakalpojumu sniegšanas vietās, kur cilvēki uzturas ilgāk par 15 minūtēm un nav iespējams ievērot 2 metru distanci, kā arī nav izveidotas citas fiziskas barjeras. Sejas maskas var nelietot bērni līdz 13 gadu vecumam.

 

Plašāka informācija par pieņemtajiem ierobežojumiem Veselības ministrijas mājaslapā: https://ej.uz/vjrj

 

 

 

Bibliotēkas apmeklētājiem jārēķinās ar ierobežojumiem un drošības pasākumiem:

 

Ienākot bibliotēkas telpās, obligāta ir roku dezinficēšana, kā arī divu metru distances ieturēšana.

 

Lai ievērotu distancēšanās noteikumus, bibliotēkā ir samazināts vietu skaits lasītavā un datortelpā, arī brīvpieejas krājumā vienlaicīgi varēs atrasties noteikts skaits apmeklētāju.

 

Lasītāju atnestie izdevumi tiek ievietoti karantīnā uz 72 stundām, tāpēc to nodošana jāveic ēkas pirmajā stāvā, ievietojot tos šim nolūkam paredzētajā kastē.

 

Lai izvairītos no drūzmēšanās un liekas uzkavēšanās bibliotēkā, uzturēšanās laiks bibliotēkā un datoru izmantošanas laiks ir ierobežots līdz 30 minūtēm dienā.

 

Lasītavas zona- darbam ar bibliotēkas informācijas resursiem un jaunāko laikrakstu lasīšanai. Jaunāko žurnālu numuri tiek izsniegti lasīšanai uz mājām.

 

Datori pagaidām nav pieejami izklaidei, nenozīmīgai interneta pārlūkošanai, tie izmantojami noteiktu, nepieciešamu darbu veikšanai: e-pastu sūtīšanai, rēķinu samaksai internetbankā utml.

 

Joprojām aicinām grāmatas un citus informācijas resursus rezervēt iepriekš bibliotēkas elektroniskajā katalogā, pa e-pastu vai zvanot bibliotēkai, tad, dodoties uz bibliotēku, pasūtītie izdevumi būs jau atlasīti un atliks tos tikai paņemt.

 

Bērnu literatūras nodaļā nav pieejami datori, galda spēles, rotaļlietas.

 

Bibliotēkas personālam ir tiesības neapkalpot un lūgt doties projām apmeklētājus ar elpceļu infekcijas slimību pazīmēm.

 

 

 

                  

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.