Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Tapusi spēle “Iepazīsti Alūksnes novadu!”

     

Tapusi spēle „Iepazīsti Alūksnes novadu!”

Alūksnes pilsētas bibliotēka Alūksnes novada pašvaldības izsludinātajā kultūras un kultūrizglītības iestāžu projektu konkursā guva finansiālu atbalstu projektam, kura realizācijas rezultātā tapusi spēle „Iepazīsti Alūksnes novadu!”. Spēle pieejama 2 formātos- kā galda spēle un kā lielformāta grīdas spēle.

Projekta mērķis ir radīt interesi skolēniem, jauniešiem, jebkuram novada iedzīvotājam vai viesim izzināt Alūksnes novada kultūrvēsturiskās un šodienas vērtības, dot iespēju atraktīvā veidā iepazīties ar novada tūrisma objektiem, ievērojamiem novadniekiem, dabas objektiem utt., kā arī- radīt iespēju interesanti un saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Lielformāta grīdas spēle sastāv no spēles laukuma (2 x 2 metri),  krāsainiem spēļu kauliņiem un jautājumu kartītēm. Spēles laukuma noformējumā izmantoti mūsu novadu raksturojoši objekti. Spēles dizainu veidojusi un spēli izgatavojusi māksliniece Lilija Kukle. Jautājumu kartītes sagatavojuši Alūksnes pilsētas bibliotēkas darbinieki, sadarbojoties ar pārējām Alūksnes novada bibliotēkām.

Spēles pamatā izmantota līdzība ar mums visiem zināmo galda spēli Cirks, spēlē integrējot jautājumus, kas saistīti ar mūsu novadu.

Spēli iespējams spēlēt telpās un brīvā dabā labvēlīgos laikapstākļos. Spēli bez maksas izmantot var jebkura novada kultūras, izglītības iestāde, darba kolektīvs vai interesentu grupa, iepriekš piesakoties Alūksnes pilsētas bibliotēkā (rakstot biblioteka@aluksne.lv vai zvanot 25403935, 64322197).

Iveta Ozoliņa

Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore

 

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.