Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Lauvu kluba dāvinājums

     
Lauvu klubs „Alūksne”, sadarbībā ar Lauvu kluba biedriem Sundbibergā, Zviedrijā, trešdien, 8.jūnijā Alūksnes pilsētas bibliotēkai pasniedza dāvinājumu- 23 grāmatas un galda spēles kopsummā par 309,80 eiro. Apmeklējot bibliotēku, dāvinājumu pasniedza Alūksnes Lauvu kluba prezidents Modris Lazdekalns un kluba pārstāvji Guntārs Bērziņš, Ivars Vecāns un Viktors Melecis.
 
Alūksnes pilsētas bibliotēkas direktore Iveta Ozoliņa: „Esam ļoti gandarīti un pateicīgi Lauvu kluba biedriem Alūksnē un Sundbibergā par šo dāvinājumu! Prieks, ka Lauvu kluba biedri uzklausīja bibliotēkas darbinieku vēlmes, un nu mēs bibliotēkas krājumu varam papildināt ar vērtīgiem izdevumiem, kas līdz šim nebija atrodami nevienā no Alūksnes novada bibliotēkām”.
 
Dāvinātajā grāmatu kolekcijā atrodami tādi vērtīgi izdevumi kā J.Stradiņa grāmata „Zinātnes un augstskolu sākotne Latvijā ”, „Integrētā mārketinga komunikācija”, „Psiholoģijas vēsture”, „Rokasgrāmata bioloģijā”, „Latvijas vieglatlētikas vēsture 1897.- 1944.”, grāmatas angļu un vācu valodas apguvei, izdevuma „Latvijas viduslaiku pilis” 9.sējums u.c. Aizmirsti nav arī jaunākās paaudzes lasītāji- viņi varēs iepazīties ar grāmatu „Pasaules atlants bērniem”, I.Zanderes grāmatu „Lupatiņu rīts”, kuru papildina arī CD un DVD, un virkni klausāmgrāmatu CD formātā. Iepazīt savu dzimto zemi palīdzēs galda spēle „Iepazīsti Latviju. Personības”.
 
 
Aicinām apmeklēt bibliotēku un iepazīties ar dāvinājumiem!
 
 
0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.