Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Rīt tiekamies grāmatu svētkos Apē!

     

Apes un Alūksnes novadu grāmatu svētki - APĒ!

2015.gada 17.aprīlī pirmo reizi Apē notiks ikgadējie Grāmatu svētki, kurus organizē Latvijas lauku bibliotēku atbalsta biedrība, Apes novada pašvaldība, sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Alūksnes pilsētas bibliotēku.

 

No pulksten 10:00 līdz pulksten 15:00 Apes tautas nama foajē un mazajā zālē svētku dalībniekiem būs iespēja apmeklēt grāmatu komercizstādi, kurā savu jaunāko grāmatu klāstu piedāvās šādas izdevniecības: „Lauku Avīze”, „Zvaigzne ABC”, „Jumava”, „Nordik”, „Avots”, „Divpadsmit”, Latvijas Grāmata u.c. Iegādājoties izstādē piedāvātās grāmatas, pircēji piedalīsies jaunāko grāmatu izlozē„Veiksmīgais pircējs” svētku noslēgumā, no pulksten 15:00 līdz pulksten 15:30 Apes tautas nama lielajā zālē.

Pulksten 11:00 Apes tautas nama lielajā zālē Lauku bibliotēku atbalsta biedrības valdes priekšsēdētāja Biruta Eglīte, Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju un Apes mazie un lielie mūzikas draugi atklās Apes un Alūksnes novadu 14.Grāmatu svētkus.

Pulksten 11:30 Apes tautas nama lielajā zālē "Būt vai nebūt laukiem?" - Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju. Savukārt pēc aktīvas diskusijas,pulksten 14:00 Apes tautas nama lielajā zālē visi interesenti tiek aicināti uz tikšanos ar bioloģijas zinātņu doktoru Aldoni Vēriņu (Lauku Avīze), daloties pieredzē par motīvu „Nav nekā skaistāka par peonijām”.

Visi tie, kuri vēlēsies pakavēties pārdomās par dzīvi, aicināti pulksten 14:00 Apes bibliotēkā tikties ar rakstnieci Ingunu Baueri (Zvaigzne ABC) un ieklausīties vārdos, kuri plūst „Ar mīlestību caur pagātni uz nākotni”. Rakstniece Inguna Bauere teic: „Zem saules ir tikai viens, kas visam, kas plūst un mainās, nosaka laiku. Tā ir mīlestība. Mīlestība nojauc gadsimtu robežas.”.

Vismazākie grāmatu lasītāji - pirmsskolas vecuma bērni pulksten 11:00aicināti ceļojumā „Burti dabas grāmatā” no Raganu klintīm kopā ar gudro Pūci, izveicīgo Vāveri, pukšķētāju Ezi un Vaidavas raganiņu, savukārt pulksten 12:40 D.Ozoliņa Apes vidusskolas zālē mazos aicinās uz sarunu „Lauku sētā dzīve jautra”- ar rakstnieci Vitu Štelmaheri un viņas suņuku Rufi (Jumava, Lauku Avīze).

1. - 4. klašu grupa D.Ozoliņa Apes vidusskolas zālē pulksten 11:30 - ielūkosies rakstnieces Vitas Štelmaheres grāmatas „Piglas stāsti” varoņu piedzīvojumos kopā ar suņuku Rufi, savukārt pulksten 12:40 kopā ar zvēriņiem un Vaidavas raganiņu no Raganu klintīm dosies „Vaidavas takas ekspedīcijā”.

5.- 8. klašu grupai pulksten 11.30 D.Ozoliņa Apes vidusskolas sporta kompleksa foajē paredzēta tikšanās ar motosportistu Matīsu Karro -„Neizsīkstošs cīņas spars, ticība sev…”, bet D. Ozoliņa Apes vidusskolas brīvā laika telpā 3. stāvā paredzēta nodarbība „Mans stils” ar vizāžisti, stilisti Lindu Rozenblati sadarbībā ar Zvaigzni ABC, bet visi kopā pulksten 12:40 D.Ozoliņa Apes vidusskolas zālē tiksies ar rakstnieci Vitu Štelmaheri (Lauku Avīze), lai uzklausītu stāstījumu „Annemarijas piedzīvojumi”.

9.-12. klašu grupai pulksten 11.30 D. Ozoliņa Apes vidusskolas IT kabinetā 2. stāvāFantāzijas ceļojums laikā un telpā” ar jaunās paaudzes rakstnieciLauru Dreiži (Zvaigzne ABC), pulksten 12:40 D.Ozoliņa Apes vidusskolas sporta kompleksa foajē stunda ar motosportistu Matīsu Karro „Ar mērķtiecību un grūtu darbu - uz uzvarām”, kā arī D. Ozoliņa Apes vidusskolas brīvā laika telpā 3. stāvāradošā darbnīca ar vizāžisti, stilisti Lindu Rozenblati (Zvaigzne ABC) „Kā veidot savu stilu”.

Bet ikviens interesents aicināts uz ekskursiju „Sirds nemiers mani aizdzen mieram garām...”- Elīnas Zālītes bērnības pasaulē, dzejnieces memoriālajā mājā, pieteikties pa tālr. 26388665 Mudītei Kaktiņai.

Savukārt visus svētku dalībniekus pulksten 15:30 Apes tautas nama lielā zālēaicinām uz dziesminieka Goran Gora koncertu „Mosties, mana sirds”- klausīsimiesdziesmas no mūziķa jaunākā albuma "Mosties" ar Knuta Skujenieka un Imanta Ziedoņa vārdiem.

 

(sun) Lai veiksmīga, radoša un iedvesmu pilna 17.aprīļa diena Apē! (sun)

 

1 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.