Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Projekts "Latvijas Dižvietu MĀJAS karte"

     
Projekta „Latvijas Dižvietu MĀJAS karte” laikā aicina balsot par dižākajām vietām visos novados.
 
Turpinot tradīciju apceļot un iepazīt Latvijas īpašākās vietas, uzņēmums „Ingman Saldējums” kopā ar Latvijas pašvaldībām meklēs 12 labākās Latvijas dižvietas.
Projekta laikā interaktīvā mājas lapā www.majaslegendas.lv ikviens aicināts balsot par dižvietām - vietām, kur rodas stāsti par Latviju. „Latvijas Dižvietu MĀJAS karte” ir turpinājums pērn aizsāktajam projektam par leģendārāko vietu meklēšanu visos Latvijas novados.
 
Balsojums par Latvijas dižvietām notiks 4 kategorijās. Kategorijā ZEME iespējams balsot par Latvijas dižākajiem kalniem, pakalniem, alām, dižakmeņiem. Kategorijā MĀJA balsojums notiek par muižām, pilīm, baznīcām un citām dižām ēkām. Kategorijā ŪDENS balsojums notiek par upēm, ezeriem, strautiem, avotiem un ūdenskritumiem. Kategorijā MEŽS balsojums notiek par Latvijas dižākajiem parkiem, mežiem un dižkokiem.
Projektā „Latvijas Dižvietu MĀJAS karte” var iesaistīties ikviens, atdodot savu balsi par viņaprāt dižākajām Latvijas vietām. Tāpēc aicinām iedzīvotājus būt aktīviem un izmantot iespējas iepazīt un reizē arī popularizēt savu novadu.
Balsojums par Latvijas dižākajām vietām interaktīvajā mājas lapā www.majaslegendas.lv norisināsies no 26. martā līdz 26. aprīlim. Savukārt pēc balsojuma pie visām 12 dižvietām tiks uzstādītas īpašas atpazīšanās zīmes.
3 komentāri
Citi koplietojumi

Autors Sam 21 12 2012 14:38

Hola! I've been following your site for some time now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Lubbock Texas! Just wanted to say keep up the great job!

http://www.australiavimax.com
http://www.canadavimax.com
http://www.singaporevimax.com
http://www.francevimax.com
http://www.italiavimax.com
http://www.vimaxportugal.com
http://www.vimaxbrunei.com
http://www.thevimax.com


Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.