Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Piedalies erudīcijas konkursā internetā „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!”

     Pirmdien 15.septembrī sāksies jauns letonika.lv erudīcijas konkurss internetā „Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!”, kuru kopīgi rīko sabiedrība „Tilde” un v/a „Kultūras informācijas sistēmas”. Laikā līdz 24.novembrim piecās kārtās tiks noteikts katra Latvijas reģiona prasmīgākais informācijas meklētājs internetā no bibliotekāru, skolnieku un pieaugušo bibliotēkas lasītāju vidus. Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas no jauno tehnoloģiju produktu klāsta. Izmēģināt spēkus informācijas meklēšanā aicināti visi interesenti.
To no 9.septembra iespējams izdarīt, konkursa lapā www.letonika.lv/konkurss/registration.aspx Lai piedalītos konkursā, jādodas uz tuvāko bibliotēku un jāpiereģistrējas, jo atbilstoši rīkotāju mērķiem un konkursa misijai dalībniekiem jābūt reģistrētiem bibliotēku lasītājiem. Tādēļ konkursa noslēgumā īpaši suminātas tiks arī katra reģiona aktīvākās bibliotēkas, proti, tās, no kurām konkursā piedalīsies procentuāli lielākais bibliotēkas lasītājus skaits.Letonika.lv ir uzziņu un tulkošanas interneta pakalpojums, kas aptver plašas digitālās enciklopēdijas, daudzvalodu tulkojošās, skaidrojošās un terminu vārdnīcas, bagātu attēlu krātuvi, latviešu literatūras klasiku. Te atradīsiet saturīgu un kvalitatīvu informāciju latviešu valodā par Latviju, tās vēsturi, kultūru, valodu, vidi un cilvēkiem.
Enciklopēdiju un vārdnīcu saturs veidots sadarbībā ar autoritatīviem nozaru speciālistiem, visa informācija ir apkopota vienā vidē un ērti atrodama ar tam speciāli radītu meklētāju, kas ‘saprot’ latviešu valodu.
Letonika.lv ir sabiedrības „Tilde” veidotais un uzturētais latviskais uzziņu un tulkošanas portāls.

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.