Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Vidzemes novada bērnu un skolu bibliotēku darbinieku 6.konference Cēsīs

     

     18.oktobrī Cēsīs notika Vidzemes novada bērnu un skolu bibliotēku darbinieku 6.konference „Bērnu tiesības uz bibliotēku apmeklēšanu un informācijas iegūšanu”. Uz konferenci devās grupa Alūksnes rajona bibliotekāru.

     Konferencē piedalījās Annas, Bejas, Strautiņu, Jaunannas pamatskolu un Alūksnes vidusskolas, kā arī Annas, Jaunalūksnes pagasta Kolberģa un Bejas, Mālupes, Zeltiņu, Alūksnes un Apes pilsētas bibliotēku bibliotekāri.

     Konferencē sarunas risinājās par bērnu tiesībām uz bibliotēku apmeklēšanu un informācijas iegūšanu, tās vadīja Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova. Sandra Grunte no Vispārējās izglītības kvalitātes novērtēšanas aģentūras runāja par darbu skolu bibliotēkās un skolu akreditāciju. Jānis Turlajs- Kultūras ministrijas bibliotēku nodaļas vadītājs informēja par bibliotēku akreditāciju. Arhitekts Laimonis Šmits prezentēja pasaules bibliotēku telpas bērniem- arhitektūru, interjeru, dizainu, īpaši Skandināvijas valstu bibliotēku. Par gūtajiem iespaidiem Seulā/ Dienvidkoreja/ Starptautiskajā bibliotēku asociācijas un institūciju federācijas /IFLA/ 72. ģenerālkonferencē ”Bibliotēkas – dinamisks dzinējspēks zināšanu un informācijas sabiedrībai”dalījās Baiba Tormane- Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore, Gunta Romanovska- Cēsu Centrālās bibliotēkas direktores vietniece stāstīja par Dānijas bibliotēkās redzēto.

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.