Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS Vidzemes novada literātu 6. saiets Limbažos

     

Klausītāji uzmanīgi seko rakstnieces Māras Svīres stāstījumam.6. reizi savā saietā Limbažu rajona Friča Bārdas muzejā Katvaru pagasta „Runbiņos” tikās Kornēlijas Apškrūmas kopā aicinātie Vidzemes novada literāti. Daudz kuplāks kā citus gadus tajā bija alūksniešu pulks. Īpaši patīkami, ka šoreiz ar laikraksta „Malienas Ziņas” literārās lappuses „Ezerlāse” autoriem kopā bija arī apgāda „Selje” dibinātājs Jānis Polis, kurš ar mecenātu atbalstu izdevis tik ilgi gaidīto rajona autoru kopkrājumu „Ezerlāse”, kā arī pārstāvji no Alūksnes pilsētas bibliotēkas, kurā darbojas rajona literātu klubs „Ezerlāse”.

Viesmīlīgie saimnieki bija sagādājuši patīkamu Rīgas aktieru Daiņa Ozoliņa un Inetas Auziņas – Heincbergas literāri muzikālu koncertu, kā arī gādājuši, lai dalībnieki varētu garšīgi paēst. Saieta viesu Māras Svīres un Vladimira Kaijaka stāstījumu tēma bija mūsdienu literārās pasaules norises un to veidošanās. Notika vairāki interesanti konkursi, kuros labi veicās alūksniešiem. Dzejas lasījumos, kas skanēja daiļlasītāju, ne pašu autoru izpildījumā, klausītāju vērtējumā Zane Ļuļe ieguva 3. vietu. Mājas darbā par Friča Bārdas tēmu „Uz zemes starp cilvēkiem un Dieva pasauli” godalgotās vietās ierindojās Ieva Pētersone un Kornēlija Apškrūma, bet dzejnieku zibensturnīrā, 3 labāko darbu autoriem izlozējot balvu – keramikas bruņurupuci, veiksme uzsmaidīja Alūksnes Mākslas skolas skolotājai Anitai Vēliņai.

Alūksnieši kopā ar Māru Svīri,Vladimiru Kaijaku un mecenātu Aivaru Smagaru pie Friča Bārdas muzeja gkas. Par ieguldīto atbalstu alūksniešiem un visam Vidzemes literātu saietam liels paldies jāsaka ilggadējam atbalstītājam Aivaram Smagaram, Gundegai Sauškinai, kuri atmaksāja alūksniešu transportu, gleznotājam Jānim Anmanim par labākai dzejas grāmatai dāvāto gleznu, Rutai Antons, Alūksnes Mākslas skolas direktoram Ojāram Vēliņam par izgatavotajiem atzinības un goda rakstiem, Vēsmai Koklei Līviņai par grāmatu dāvinājumiem, Aijai Plūmei par organizatorisko darbu.

Kornēlija Apškrūma

0 komentāri
Citi koplietojumi

Vārds:

E-pasts: (pēc izvēles)


Smaidiņi: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Ievadiet lūdzu attēlā redzamo kodu:

Atcerēties mani | Aizmirst mani

<<< Atgriezties pie pasākumiem un norisēm

Uz sākumu

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.