Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Pasākumi un norises

Lapa Draugos Twitter RSS RSS
2016.gada 22.janvāris

Bibliotēkā klausāmgrāmatas

     
Kas tā par grāmatu, kura nav jālasa? Klausāmgrāmata. Tās ir diska formātā un tiek izsniegtas lasītājam tāpat kā jebkura bibliotēkas grāmata vai žurnāls. Lai šādu grāmatu iepazītu, Tev mājās ir nepieciešams kompaktdisku atskaņotājs.
Ērti iekārtojies un klausies kādu no bibliotēkas klausāmajām grāmatām!


2016.gada 22.janvāris

Aicinām piedalīties minikonkursā!

     

 

 

Jau gandrīz mēnesi mūsu bibliotēku apdzīvo kāda neparasta būtne - pelēns. Pagaidām mēs nezinām stāstu par to, kā šis pelēns nonācis bibliotēkā un arī vārds viņam joprojām nav dots. Tādēļ aicinām bibliotēkas apmeklētājus (bērnus un jauniešus) piedalīties nelielā konkursiņā - sacerēt stāstu par to, kā un kāpēc pelēns varētu būt nonācis Alūksnes pilsētas bibliotēkā un izdomāt viņam vārdu. Šo darbu var veikt līdz februārim. Stāstus par bibliotēkas pelēnu un iespējamos vārdiņa variantus visiem konkursa dalībniekiem jāatnes uz Bērnu literatūras nodaļu un jāiemet īpašā šim mērķim paredzētā kastē. Interesantāko stāstu un pelēna

vārdu autoriem būs balviņas!

 


2016.gada 18.janvāris

„Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs“. Aicina pieteikt aktīvus lauku bibliotekārus

     
Arī šogad Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība (Biedrība) izsludina konkursu „Pagasta bibliotekārs - gaismas nesējs„ un aicina pieteikt aktīvus, radošus un izcilus lauku bibliotekārus. Konkurss norisināsies devīto reizi. Tā ir lasītāju balva un atzinība saviem bibliotekāriem.
Ik gadu tiek apbalvoti pieci bibliotekāri - viens no katra Latvijas reģiona: Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas.


2016.gada 12.janvāris

Preses izdevumi 2016. gadam

     

Preses izdevumu piedāvājums ir viens no visvairāk izmantotajiem bibliotēkas pakalpojumiem, tāpēc arī jaunajā gadā lasītājiem pieejami laikraksti un žurnāli, kuru nosaukumu kopskaits ir tuvu simtam.

 

Protams, abonēto preses izdevumu sarakstā iekļuvuši 2015. gada lasītāko žurnālu līderi, kas savas pozīcijas saglabā jau vairākus gadus - Ievas Stāsti, Privātā Dzīve, Ieva, Bērnu literatūras nodaļā - Sīrups, Donalds Daks, Astes, krievu valodā - Огонёк, Лиза, Наука и жизнь. Tajā iekļuvuši arī jaunumi, par kuriem lasītāji interesējušies - Ievas Padomu Avīze, Kas Jauns, Открыто! un pēc pāris gadu pārtraukuma arī žurnāls Pastaiga.
Viss abonēto preses izdevumu saraksts šeit.


2016.gada 12.janvāris

“LasāmIzstāde” lasītavā. Horoskopi & prognozes Pērtiķa gadam

     
Kam veiksme, mīlestība, bagātība? Tavas dzīves īpašie periodi. Kas mūs sagaida? Austrumu horoskops. Optimistiskās prognozes 2016. gadam attiecībām, karjerai, veselībai. Marsa gads. Dodamies uz priekšu, bet apdomīgi.
Šie un citi virsraksti aizgājušā gada decembra un jaunā gada janvāra preses izdevumos aicina ielūkoties horoskopu un prognožu cienītājus. Pieejami arī ieteikumi, lai savas izredzes uz panākumiem palielinātu, piemēram, - Kā atbrīvoties no enerģētiskā skādējuma? Čeku dedzināšana bagātības vairošanai. Čika laiks jeb īpašās gada dienas.
To visu nebūs pat jāšķirsta un jāmeklē - raksti un speciālizdevumi apkopoti lasītavas izstādē.

 

 
 

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.