Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSDiskusija "Enerģētikas savienība: iespējas un izaicinājumi"

Tikšanās ar Eiropas Komisijas viceprezidentu enerģētikas savienības jautājumos Marošu Šefčoviču un diskusija par enerģētikas savienību un tās iespējām un izaicinājumiem notiks 2015. gada 1.jūnijā plkst. 14:15 - 15:30, Rīgas Tehniskās universitātes enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē Ķīpsalā, Āzenes ielā 12/1.
maijs

Uzaicinājums uz diskusijām par ES investīciju plānu un Enerģētikas savienību

Š.g. 1.jūnijā, Eiropas Komisijas viceprezidentu vizītes ietvaros, EK pārstāvniecība aicina Jūs piedalīties diskusiju ciklā par diviem šobrīd aktuāliem ES darba kārtības jautājumiem: par ES investīciju plānu un Enerģētikas savienību.

2015.gada maijs

Iznācis jaunākais VPR Jaunumi izdevums

Ir iznācis jaunākais „VPR Jaunumi” izdevums par aktualitātēm Vidzemes plānošanas reģionā marta un aprīļa mēnešos.

Lasīt vairāk

2015. gada maijs

Eiropas Komisija nāk klajā ar programmu migrācijas jomā

Eiropas Komisija šodien nāk klajā ar Eiropas programmu migrācijas jomā, iezīmējot rīcību, kas tiks īstenota, reaģējot uz krīzes situāciju Vidusjūras reģionā, kā arī pasākumus, kas jāveic nākamajos gados, lai labāk pārvaldītu migrāciju visos tās aspektos.

Lasīt vairāk

2015. gada maijs

Jauniešiem iespēja piedalīties Latvijas-Japānas apmaiņas programmā

Aicinām Latvijas jauniešus piedalīties Starptautiskajā jaunatnes attīstības apmaiņas programmā starp Latviju un Japānu (International Youth Development Exchange Program).

2015. gada maijs

Eiropas digitālais vienotais tirgus: Komisija izklāsta 16 iniciatīvas tā realizēšanai

Internets un digitālās tehnoloģijas pārveido mūsu pasauli katrā dzīves un uzņēmējdarbības jomā. Eiropai ir jāpieņem digitālā revolūcija un jārada digitālās iespējas gan iedzīvotājiem, gan uzņēmumiem. Kādā veidā? Izmantojot ES vienotā tirgus spēku. Šodien Eiropas Komisija atklāja savu detalizēto plānu, lai izveidotu digitālo vienoto tirgu, tādējādi īstenojot vienu no savām galvenajām prioritātēm.
 
2015. gada maijs

„Eiropas eksāmens” jau pavisam drīz!

Mudinot Latvijas iedzīvotājus, īpaši skolēnus, būt zinošiem un kompetentiem jautājumos par Eiropas Savienības aktualitātēm un citiem nozīmīgiem tematiem, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina ikvienu interesentu šā gada 8. maijā piedalīties „Eiropas eksāmenā”, ko tiešsaistē varēs kārtot www.esmaja.lv.

2015. gada maijs

Eiropas Komisija izsludina konkursu uz 2015. gada Lorenco Natāli mediju balvu

Šodien Eiropas Komisija izsludinājusi konkursu uz 2015. gada Lorenco Natāli mediju balvu, kas parizcilu veikumu pienākas žurnālistiem, kuri vēstī par attīstību, it īpaši par nabadzības izskaušanu.
2015. gada maijs

2015. gada pavasara ekonomikas prognoze: ekonomikas atlabšanai labvēlīgi apstākļi

Eiropas Savienībā šogad ir vērojami ekonomikas izaugsmei labvēlīgi apstākļi. Kā liecina Eiropas Komisijas sagatavotais pētījums „Ekonomikas prognoze - 2015. gada pavasaris” (Spring 2015 Economic Forecast), šādi īstermiņa faktori stimulē vēl vājo ES ciklisko augšupeju.

2015. gada maijs

Tikšanās ar 12. Saeimas deputātu Kārli Krēsliņu

2015. gada aprīlis

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.