Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSDiskusija "Enerģētikas savienība: iespējas un izaicinājumi"

Tikšanās ar Eiropas Komisijas viceprezidentu enerģētikas savienības jautājumos Marošu Šefčoviču un diskusija par enerģētikas savienību un tās iespējām un izaicinājumiem notiks 2015. gada 1.jūnijā plkst. 14:15 - 15:30, Rīgas Tehniskās universitātes enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē Ķīpsalā, Āzenes ielā 12/1.
maijs

Uzaicinājums uz diskusijām par ES investīciju plānu un Enerģētikas savienību

Š.g. 1.jūnijā, Eiropas Komisijas viceprezidentu vizītes ietvaros, EK pārstāvniecība aicina Jūs piedalīties diskusiju ciklā par diviem šobrīd aktuāliem ES darba kārtības jautājumiem: par ES investīciju plānu un Enerģētikas savienību.

2015.gada maijs

Iznācis jaunākais VPR Jaunumi izdevums

Ir iznācis jaunākais „VPR Jaunumi” izdevums par aktualitātēm Vidzemes plānošanas reģionā marta un aprīļa mēnešos.

Lasīt vairāk

2015. gada maijs

Eiropas Komisija nāk klajā ar programmu migrācijas jomā

Eiropas Komisija šodien nāk klajā ar Eiropas programmu migrācijas jomā, iezīmējot rīcību, kas tiks īstenota, reaģējot uz krīzes situāciju Vidusjūras reģionā, kā arī pasākumus, kas jāveic nākamajos gados, lai labāk pārvaldītu migrāciju visos tās aspektos.

Lasīt vairāk

2015. gada maijs

Jauniešiem iespēja piedalīties Latvijas-Japānas apmaiņas programmā

Aicinām Latvijas jauniešus piedalīties Starptautiskajā jaunatnes attīstības apmaiņas programmā starp Latviju un Japānu (International Youth Development Exchange Program).

2015. gada maijs

Eiropas digitālais vienotais tirgus: Komisija izklāsta 16 iniciatīvas tā realizēšanai

Internets un digitālās tehnoloģijas pārveido mūsu pasauli katrā dzīves un uzņēmējdarbības jomā. Eiropai ir jāpieņem digitālā revolūcija un jārada digitālās iespējas gan iedzīvotājiem, gan uzņēmumiem. Kādā veidā? Izmantojot ES vienotā tirgus spēku. Šodien Eiropas Komisija atklāja savu detalizēto plānu, lai izveidotu digitālo vienoto tirgu, tādējādi īstenojot vienu no savām galvenajām prioritātēm.
 
2015. gada maijs

„Eiropas eksāmens” jau pavisam drīz!

Mudinot Latvijas iedzīvotājus, īpaši skolēnus, būt zinošiem un kompetentiem jautājumos par Eiropas Savienības aktualitātēm un citiem nozīmīgiem tematiem, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina ikvienu interesentu šā gada 8. maijā piedalīties „Eiropas eksāmenā”, ko tiešsaistē varēs kārtot www.esmaja.lv.

2015. gada maijs

Eiropas Komisija izsludina konkursu uz 2015. gada Lorenco Natāli mediju balvu

Šodien Eiropas Komisija izsludinājusi konkursu uz 2015. gada Lorenco Natāli mediju balvu, kas parizcilu veikumu pienākas žurnālistiem, kuri vēstī par attīstību, it īpaši par nabadzības izskaušanu.
2015. gada maijs

2015. gada pavasara ekonomikas prognoze: ekonomikas atlabšanai labvēlīgi apstākļi

Eiropas Savienībā šogad ir vērojami ekonomikas izaugsmei labvēlīgi apstākļi. Kā liecina Eiropas Komisijas sagatavotais pētījums „Ekonomikas prognoze - 2015. gada pavasaris” (Spring 2015 Economic Forecast), šādi īstermiņa faktori stimulē vēl vājo ES ciklisko augšupeju.

2015. gada maijs

Tikšanās ar 12. Saeimas deputātu Kārli Krēsliņu

2015. gada aprīlis

Atklāj, kā kosmoss ietekmē tavu dzīvi!

Laikā no 2015.gada 30.aprīļa līdz 10.maijam Rīgā, Esplanādē, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 20:00, bet 1.un 4.maijā līdz plkst 22:00, skatāma ceļojošā izstāde, kurā atraktīvā un saprotamā veidā skaidroti sasniegumi kosmosa jomā, kā arī ES kosmosa programmas būtība un ieguvumi. Izstāde pieejama bez maksas visiem interesentiem.
„SpaceExpo” ir lielākā ceļojošā kosmosa izstāde Eiropā. Tā iepriekš izrādīta lielākajās Eiropas pilsētās un jau pulcējusi vairāk kā 510 000 apmeklētājus. Paviljona īpašais noformējums ar levitējošiem satelītiem un zvaigžņoto debesi ļaus apmeklētājiem pašiem sajusties kā kosmosa sastāvdaļai. Centrā novietotā interaktīvā zemeslode vien pāris minūšu laikā sniegs izpratni par cilvēku blīvumu uz Zemes, temperatūras izmaiņām gadu gaitā, lidmāsīnu daudzumu debesīs un citiem interesantiem faktiem.
2015.gada aprīlis

Eiropas Jaunatnes nedēļa

Septīto reizi visā Eiropā divas nedēļas, no 2015. gada 27. aprīļa līdz 10. maijam, tiks atzīmēta Eiropas Jaunatnes nedēļa (EJN2015). 33 valstīs, kas piedalās Eiropas Savienības Erasmus+ programmā, EJN2015 ietvaros notiks visdažādākie pasākumi un aktivitātes, kuras koordinēs un organizēs jaunatnes valsts aģentūras, kas īsteno Erasmus+ programmu.

 

 

 

 

 

2015. gada aprīlis

Latvijas prezidentūras ES Padomē svarīgākie rezultāti pirmajos trijos mēnešos

Apkopoti rezultāti par Latvijas prezidentūru ES Padomē pirmajos trīs mēnešos.

Latvijas Prezidentūras svarīgākie rezultāti

2015. gada aprīlis

Vidzemē uzsācis darbu ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs; iedzīvotāji aicināti konsultēties par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām

2015. gada marta beigās uz Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) ES struktūrfondu informācijas centra bāzes tika izveidota jauna struktūrvienība - VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs. Tā darbības mērķis ir nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai reģionā, sadarbojoties ar iestādēm un organizācijām, kas piedāvā dažāda veida atbalstu uzņēmējiem. Centrs pakāpeniski kļūs par vienas pieturas aģentūru uzņēmēju atbalstam, nodrošinot nepieciešamo zināšanu minimumu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

2015. gada aprīlis

Atbildi uz konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 4.kārtas jautājumiem un smelies idejas savai attīstībai

Aicinām ikvienu piedalīties Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra izsludinātā konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 4.kārtā! Vēl 2 nedēļas iespējams iesūtīt pareizās atbildes uz 4.kārtas jautājumiem.

2015. gada aprīlis

Diskusija "Būt vai nebūt laukiem?"

17. aprīlī plkst. 11.00 Apes tautas namā notiks publiskā diskusija "Būt vai nebūt laukiem?", kur tiks spriests par Latvijas lauku attīstības iespējām.

 

Afiša

2015. gada aprīlis

Jauns portāls studentiem finanšu atbalsta meklēšanai

Sācis darboties jauns Eiropas Savienības (ES) finansēts portāls European Funding Guide. Interneta vietnes mērķis ir palīdzēt studentiem 16 ES valstīs piekļūt vairāk nekā 12 000 stipendiju programmām un cita veida finanšu atbalstam, kuru kopējā vērtība ir 27 miljardi eiro.

2015.gada aprīlis

Vidzemes plānošanas reģions atkārtoti aicina piedalīties Attīstības dokumentu sabiedriskajā apspriešanā

No 2015. gada 30. marta līdz 20. aprīlim atkārtotai publiskajai apspriešanai tiek nodots Vidzemes plānošanas reģiona Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2014.-2030. gadam un Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības programmas 2014.-2020. gadam dokumentu projekti. Sabiedriskā apspriede notiks 2015. gada 17. aprīlī pl.11:00 Gulbenē (Gulbenes novada domē, 2.stāva zālē).
2015.gada aprīlis

Skolēni un citi interesanti tiek aicināti piedalīties „Eiropas eksāmenā”!

Vai zini, ko Latvija dara kā Eiropas Savienības Padomes prezidējošā valsts? Vai atceries, kurā gadā Latvija iestājās ES? Vai zini, kad svin Eiropas dienu?
Lai veicinātu ikviena Latvijas iedzīvotāja, īpaši skolēnu, zināšanas par šiem un citiem ar Eiropas Savienību saistītiem jautājumiem, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina ikvienu interesentu šā gada 8.maijā piedalīties „Eiropas eksāmenā”, ko tiešsaistē varēs kārtot www.esmaja.lv.
2015.gada aprīlis

Latvijas prezidentūras ES Padomē svarīgākie rezultāti pirmajos trijos mēnešos

Ar dokumentu Latvijas prezidentūras ES Padomē svarīgākajiem rezultātiem pirmajos trijos mēnešos var iepazīties šeit!
2015.gada aprīlis

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākošā >>

arhīvs: 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.