Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSES ekonomikas prognozes

Eiropas Komisija publiskojusi šī rudens ekonomikas prognozi.

Vairāk informācijas

2013. gada novembris

EK ierosina samazināt plastmasas maisiņu izmantojumu

Eiropas Komisija 4.novembrī pieņēma priekšlikumu, kas uzliek dalībvalstīm par pienākumu samazināt vieglsvara plastmasas iepirkumu maisiņu izmantojumu. Dalībvalstis var izvēlēties pasākumus, ko tās uzskata par vispiemērotākajiem, tādus kā maksa, valsts noteikti mērķi izmantojuma samazinājuma jomā vai atsevišķos gadījumos aizliegums. Vieglsvara plastmasas maisiņus bieži vien izmanto tikai vienu reizi, bet vidē tie var saglabāties vairākus gadsimtus kā videi kaitīgas mikroskopiskas daļiņas, par kurām ir zināms, ka tās īpaši apdraud jūras vidi.

Paziņojums presei

2013. gada novembris

ES māja izsludina konkursu studentiem „ES erudīts 2013”

Lai veicinātu Latvijas studentu zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību (ES) un Latvijas dalības ES aktualitātēm, ES māja izsludina erudīcijas konkursu studentiem „ES erudīts 2013”. Konkursa uzvarētājam balvā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs dāvinās portatīvo datoru.

2013. gada oktobris

Alūksnē pašvaldība finansiāli atbalstīs jaunos uzņēmējus

Alūksnes novada pašvaldība aicina novada jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties „Alūksnes novada jauniešu biznesa ideju konkursā”, lai iegūtu finansējumu savas uzņēmējdarbības ieceres īstenošanai.
2013. gada oktobris

Diskusija par Eiropas nākotni ar Andri Piebalgu un Arti Pabriku

Eiropas Komisija 2013. gadā Eiropas pilsoņu gada ietvaros visās Eiropas Savienības dalībvalstīs rīko interaktīvu diskusiju ciklu "Dialogi ar pilsoņiem".

2013. gada oktobris

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.