Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSAtbalsts dabas katastrofu postījumu segšanai 2 500 000 EUR

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Dabas katastrofās un katastrofālos notikumos cietušā lauksaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un piemērotu profilaktisko pasākumu ieviešana" ar kopējo publisko finansējumu EUR 2 500 000 (divi miljoni pieci simti tūkstoši euro).
Pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2015.gada 6.septembra līdz 2015.gada 1.decembrim.
2015.gada augusts

Augustā ar pasākumiem visā Latvijā atzīmēs Starptautisko jaunatnes dienu

Visa augusta garumā ar sportiskām, muzikālām un kultūras aktivitātēm visā Latvijā tiks atzīmēta Starptautiskā jaunatnes diena. Notiks šai dienai veltītas konferences un forumi, kā arī citi pasākumi. Savukārt Starptautiskajā jaunatnes dienā - 12.augustā Rīgā notiks atvērtās debates par jauniešu līdzdalību, lai veicinātu viņu iesaisti sabiedrībā notiekošo procesu veidošanā.
2015.gada augusts

Eiropas Kustības Latvijā ziņu lapa Nr. 15

Latvijā tāpat kā daudzviet citur Eiropas Savienībā šobrīd aktīvi tiek diskutēts par bēgļu jautājumu. Ļoti liela daļa bēgļu savas dzimtenes spiesti pamet kara, posta vai galējas nabadzības dēļ. Diemžēl naidpilni un apšaubāmas motivācijas vai emociju vadīti izteikumi publiskajā telpā šķiet gūstam pārsvaru nosvērtai diskusijai un pozitīvajiem piemēriem kādu arī Latvijā un citās Eiropas valstīs netrūkst.

Lasīt vairāk

2015. gada jūlijs

Aicinām konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2015” pieteikt Alūksnes novada uzņēmējus

Alūksnes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus iesaistīties Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajā ikgadējā konkursā „Latvijas Labākais tirgotājs 2015”.

2015. gada jūlijs

"Eiropas Kustības Latvijā" ziņu lapa Nr. 14

Pēc Eiropai, eirozonai un sevišķi Grieķijai ļoti nemierīgām dienām šobrīd lēnām atgriežamies pie tāda darba un sadarbības ES, kas ļauj no ikdienas „ugunsgrēkiem” pāriet uz ilgāka termiņa nākotnes plānošanu.

Latvijā šobrīd ir ļoti svarīgi ES jautājumos noturēt augstu kompetences un rīcības līmeni. Tā nodrošināšanai Eiropas Kustības Latvijā valde aicina pievērst īpašu uzmanību četrām jomām.

Lasīt vairāk

2015. gada jūlijs

Piesakies Projektu naktij 2015

Vai esi ko dzirdējis par Eiropas Savienības programmu "Erasmus+: Jaunatne darbībā”? Tev ir ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Aicinām piedzīvot vērienīgo Projektu nakti - 24h interaktīvās apmācībās!
Projektu nakts 2015 notiks no 21. līdz 22. augustam, skaistā, ērti sasniedzamā vietā Babītes novadā - viesu namā "Vecupenieki". Adrese: Spuņciems, Babītes pagasts, Babītes novads.
2015.gada jūlijs

Aicina jauniešus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā "Kultūru kaleidoskops"

Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts struktūrvienība Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne aicina jauniešus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā ‘’Kultūru kaleidoskops’’, kurā caur neformālās izglītības metodēm piedāvā ielūkoties piecu projekta dalībvalstu (Latvijas, Polijas, Slovākijas, Turcijas un Ukrainas) kultūru aizkulisēs.

2015.gada jūlijs

Konkursa “Māksla manā pilsētā” laureātu darbu izstāde Veros

4. jūlijā Veros Igaunijā, atklās Starptautisko mākslas simpoziju „Kilometre of Sculpture”, kura ietvaros būs skatāma arī Alūksnes novada pašvaldības rīkotā fotogrāfiju konkursa „Māksla manā pilsētā” izstāde.
2015.gada jūlijs

Ir iespēja piedalīties izstādē – gadatirgū „Amatniecība Pleskavā”

Alūksnes novada uzņēmējiem un amatniekiem 24. un 25. jūlijā ir iespēja piedalīties izstādē - gadatirgū „Amatniecība Pleskavā”.
2015.gada jūlijs

Luksemburga no Latvijas pārņem ES prezidentūru

Luksemburga trešdien uz pusgadu kļūst par Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidējošo valsti, pārņemot šīs pilnvaras no Latvijas. Savai prezidentūrai Luksemburga ir pasludinājusi septiņas prioritātes jeb pīlārus.

2015. gada 1. jūlijs

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.