Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSAtbalsts dabas katastrofu postījumu segšanai 2 500 000 EUR

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Dabas katastrofās un katastrofālos notikumos cietušā lauksaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un piemērotu profilaktisko pasākumu ieviešana" ar kopējo publisko finansējumu EUR 2 500 000 (divi miljoni pieci simti tūkstoši euro).
Pirmās kārtas projektu iesniegumu pieņemšana notiks no 2015.gada 6.septembra līdz 2015.gada 1.decembrim.
2015.gada augusts

Augustā ar pasākumiem visā Latvijā atzīmēs Starptautisko jaunatnes dienu

Visa augusta garumā ar sportiskām, muzikālām un kultūras aktivitātēm visā Latvijā tiks atzīmēta Starptautiskā jaunatnes diena. Notiks šai dienai veltītas konferences un forumi, kā arī citi pasākumi. Savukārt Starptautiskajā jaunatnes dienā - 12.augustā Rīgā notiks atvērtās debates par jauniešu līdzdalību, lai veicinātu viņu iesaisti sabiedrībā notiekošo procesu veidošanā.
2015.gada augusts

Eiropas Kustības Latvijā ziņu lapa Nr. 15

Latvijā tāpat kā daudzviet citur Eiropas Savienībā šobrīd aktīvi tiek diskutēts par bēgļu jautājumu. Ļoti liela daļa bēgļu savas dzimtenes spiesti pamet kara, posta vai galējas nabadzības dēļ. Diemžēl naidpilni un apšaubāmas motivācijas vai emociju vadīti izteikumi publiskajā telpā šķiet gūstam pārsvaru nosvērtai diskusijai un pozitīvajiem piemēriem kādu arī Latvijā un citās Eiropas valstīs netrūkst.

Lasīt vairāk

2015. gada jūlijs

Aicinām konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2015” pieteikt Alūksnes novada uzņēmējus

Alūksnes novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus iesaistīties Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajā ikgadējā konkursā „Latvijas Labākais tirgotājs 2015”.

2015. gada jūlijs

"Eiropas Kustības Latvijā" ziņu lapa Nr. 14

Pēc Eiropai, eirozonai un sevišķi Grieķijai ļoti nemierīgām dienām šobrīd lēnām atgriežamies pie tāda darba un sadarbības ES, kas ļauj no ikdienas „ugunsgrēkiem” pāriet uz ilgāka termiņa nākotnes plānošanu.

Latvijā šobrīd ir ļoti svarīgi ES jautājumos noturēt augstu kompetences un rīcības līmeni. Tā nodrošināšanai Eiropas Kustības Latvijā valde aicina pievērst īpašu uzmanību četrām jomām.

Lasīt vairāk

2015. gada jūlijs

Piesakies Projektu naktij 2015

Vai esi ko dzirdējis par Eiropas Savienības programmu "Erasmus+: Jaunatne darbībā”? Tev ir ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Aicinām piedzīvot vērienīgo Projektu nakti - 24h interaktīvās apmācībās!
Projektu nakts 2015 notiks no 21. līdz 22. augustam, skaistā, ērti sasniedzamā vietā Babītes novadā - viesu namā "Vecupenieki". Adrese: Spuņciems, Babītes pagasts, Babītes novads.
2015.gada jūlijs

Aicina jauniešus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā "Kultūru kaleidoskops"

Biedrības Latvijas Sarkanais Krusts struktūrvienība Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne aicina jauniešus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā ‘’Kultūru kaleidoskops’’, kurā caur neformālās izglītības metodēm piedāvā ielūkoties piecu projekta dalībvalstu (Latvijas, Polijas, Slovākijas, Turcijas un Ukrainas) kultūru aizkulisēs.

2015.gada jūlijs

Konkursa “Māksla manā pilsētā” laureātu darbu izstāde Veros

4. jūlijā Veros Igaunijā, atklās Starptautisko mākslas simpoziju „Kilometre of Sculpture”, kura ietvaros būs skatāma arī Alūksnes novada pašvaldības rīkotā fotogrāfiju konkursa „Māksla manā pilsētā” izstāde.
2015.gada jūlijs

Ir iespēja piedalīties izstādē – gadatirgū „Amatniecība Pleskavā”

Alūksnes novada uzņēmējiem un amatniekiem 24. un 25. jūlijā ir iespēja piedalīties izstādē - gadatirgū „Amatniecība Pleskavā”.
2015.gada jūlijs

Luksemburga no Latvijas pārņem ES prezidentūru

Luksemburga trešdien uz pusgadu kļūst par Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidējošo valsti, pārņemot šīs pilnvaras no Latvijas. Savai prezidentūrai Luksemburga ir pasludinājusi septiņas prioritātes jeb pīlārus.

2015. gada 1. jūlijs

Apstiprina atbalsta piešķiršanas kārtību mazajām lauku saimniecībām

Otrdien, 9. jūnijā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavoto noteikumu projektu, kas nosaka valsts un ES atbalsta piešķiršanas kārtību pasākuma „Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība” apakšpasākumā „Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstot mazās lauku saimniecības”. Atbalsts ir noteikts 15 000 eiro vienreizēja maksājuma veidā vienai mazajai saimniecībai.
2015.gada jūnijs

Cēsīs notiks konference “Latvieši pasaulē –piederīgi Latvijai un savam novadam"

Sākusies dalībnieku reģistrācija konferencei „Latvieši pasaulē - piederīgi Latvijai un savam novadam”, kas notiks 23.-24. jūlijā Cēsīs. Konferences mērķis ir turpināt dialogu starp ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, Latvijas valsts iestādēm un sabiedrību latviskās identitātes saglabāšanai un saišu stiprināšanai ar Latviju.
2015.gada jūnijs

VARAM aicina iedzīvotājus aktīvi jautāt e-pakalpojumu konsultācijas

Katrs trešais e-pakalpojumu konsultāciju saņēmējs apņemas ar valsti turpmāk sazināties elektroniski, liecina iniciatīvas „Dienas bez rindām” laikā veiktais pētījums, tādējādi apstiprinot, ka praktiska palīdzība un iedrošinājums ir efektīvākais risinājums ieradumu maiņai. Valsts un pašvaldību iestādes aicina arī turpmāk jautāt padomu e-pakalpojumu apguvē.
2015.gada jūnijs

Startē jauns ideju konkurss "Biznesa ekspresis"

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, šī gada maija beigās visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja - piedalīties ideju konkursā Biznesa ekspresis, kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai (kopējais balvu fonds vairāk kā 50 000 eur). Biznesa ekspresis pieturēs piecos Latvijas reģionos - Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē.
2015.gada jūnijs

Pedagogi aktīvi interesējas par jauno mācību līdzekli par ES

Lai nodrošinātu pedagogiem iespēju par Eiropas Savienību runāt skolēniem saprotamā un interesantā veidā, maijā visā Latvijā notika semināri par mācību līdzekli „Iepazīsti Eiropas Savienību un izmanto savas iespējas”. Kopumā Latvijā notika pieci semināri, kuros piedalījās vairāk nekā 100 pedagogu.

2015. gada jūnijs

Vairāk kā puse Latvijas pašvaldību plāno piedalīties projektā “PROTI un DARI!”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (turpmāk - aģentūra) informē, ka projekta „PROTI un DARI!” īstenošanā plāno piedalīties vairāk kā puse no Latvijas pašvaldībām.

2015. gada jūnijs

Komisija aicina sabiedrību sniegt idejas, kā vislabāk attīstīt aprites ekonomiku

Eiropas Komisija ir sākusi sabiedrisko apspriešanu, lai iepazītos ar dažādiem viedokļiem par to, kādi galvenie politikas risinājumi jāparedz, izstrādājot jaunu un vērienīgu pieeju tā sauktajai aprites ekonomikai. Informācija par apspriešanas dalībnieku viedokli noderēs, gatavojot jauno rīcības plānu, ar kuru Komisija iepazīstinās ne vēlāk kā 2015. gada beigās.

2015. gada jūnijs

04.06.2015. Noskaidroti konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 5.kārtas uzvarētāji, izsludināta konkursa 6.kārta

Vidzemes plānošanas reģiona (VRP) ES struktūrfondu informācijas centra izsludinātā konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 5.kārta noslēgusies. Izlozes rezultātā izvēlēti trīs laureāti - Iveta Umule (Baloži), Sarmīte Praudiņa (Naukšēnu novads) un Kristaps Līdaks, viņi saņems pārsteiguma veltes no VRP.

2015. gada jūnijs

Aicinājums uz starptautisku konferenci lauksaimniecības uzņēmumiem

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs un banka Citadele šā gada 27. maijā rīko starptautisku konferenci lauksaimniecības uzņēmumiem „Instrumenti ilgtspējīgai lauksaimniecības uzņēmumu attīstībai”. Konference notiks konferenču centrā Citadele, Rīgā, Republikas laukumā 2 A (ieeja no Eksporta ielas puses), sākums - plkst.11.00.
maijs

Diskusija par ES investīciju plānu - finansēšana uzņēmumiem un projektiem

Tikšanās ar Eiropas Komisijas viceprezidentu Jirki Katainenu un diskusija par ES investīciju plānu notiks 2015. gada 1.jūnijā plkst. 11:00 - 12:15, Stokholmas Ekonomikas augstskolas Sorosa auditorijā, Rīgā, Strēlnieku ielā 4a, 2.stāvā.
maijs

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākošā >>

arhīvs: 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.