Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSNeliela mēroga investīciju projektu konkursi lauku teritorijas attīstībai

Ir izsludināti vairāki projektu konkursi LEADER veida pasākumu ietvaros, kas ietver mērķtiecīgas un savstarpēji koordinētas aktivitātes lauku attīstībai, kuras rosina vietējo sabiedrību meklēt jaunus risinājumus esošajām problēmām lauku teritorijā. LEADER veida pasākumu ietvaros var īstenot neliela apjoma investīciju projektus, kur finansiālu atbalstu var saņemt biedrības un nodibinājumi, pašvaldības, citas fiziskas un juridiskas personas.

Vairāk informācijas skatīt http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/jaunumi/15484

2013. gada marts

Eiropas autobusu pasažieriem: jaunas tiesības

No 1. marta autobusu pasažieri Eiropas Savienībā reisu atcelšanas vai kavēšanās gadījumā var rēķināties ar līdzīgām tiesībām, kādas jau bauda gaisa, dzelzceļa un ūdensceļu transporta pasažieri.

2013. gada marts

Jaunumi Es finansējuma piesaistē

Jaunākā informācija par ES finansējuma piesaistes iespējām:

http://www.esfinanses.lv/lv/a/lapa/jaunumi

2013. gada februāris

Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

Pirmdiena, 25.februāris

ES-Ukrainas samits Briselē, ES pārstāv priekšsēdētāji Hermans Van Rompejs un Žozē Manuels Barrozu, paplašināšanās un enerģētikas komisāri, Ukrainu - prezidents Viktors Janukovičs. Galvenā tēma - reformas, kas Ukrainā veicamas asociācijas līguma (tas nozīmētu brīvu tirdzniecību, vienkāršotu vīzu režīmu u.c.) noslēgšanai starp ES un Ukrainu.

2013. gada februāris

Eiro konference: eiro ieviešana Latvijā ir loģisks solis

Pastiprinātā sabiedrības interese un bažas saistībā ar eiro ieviešanu ir saprotamas, ja ņem vērā pēdējos gados pieredzētās banku krīzes un ekonomiskos satricinājumus, piektdien konferencē "Pieredze un gatavošanās eiro" norādīja Latvijas amatpersonas un starptautiskie finanšu lietpratēji, tomēr uzsverot, ka pievienošanās eirozonai būtu loģisks Latvijas ekonomiskās attīstības turpinājums.

2013. gada februāris

Latvijai draud Eiropas Parlamenta deputātu vietu skaita samazinājums:

Pašlaik Latvijai Eiropas Parlamentā ir deviņas deputātu vietas, bet Tautas partijas grupas un Sociālistu un demokrātu grupas ziņotāji izvirzījuši t.s. "pragmatisko risinājumu" skaita samazināšanai - dēļ Horvātijas iestāšanās ES jūlijā.

2012. gada februāris

Jaunākās ziņas par finanšu piesaistes iespējām

Aicinām iepazīties ar jaunākajām ziņām par finanšu piesaistes iespējām no reģionālajiem Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centriem.
Vairāk informācijas www.esfinanses.lv
2013.gada februāris

Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

Nedēļas galvenie ES notikumi Eiropas institūcijās, ES mājā (Aspazijas bulv. 28) un citur Rīgā/Latvijā

2013.gada 18.janvārī

Pieaug jauniešu aktivitāte iesniegt projektus programmā „Jaunatne darbībā”

Pēdējos trijos gados (2010-2012) pieaudzis Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā iesniegto un apstiprināto projektu skaits Eiropas Savienības programmā „Jaunatne darbībā”.
2012. gadā programmas „Jaunatne darbībā” apakšprogrammu projektu veidos iesniegti 369 projekti, no kuriem apstiprināti 174 projekti. 2011. gadā iesniegti 352 projektu pieteikumi (no tiem apstiprināti 135), 2010. gadā iesniegti 313 projektu pieteikumi (no tiem apstiprināti 119).
2013.gada 18.februārī

Sācis darboties eiro informācijas tālrunis - 80003000

Pirmdien, 4. februārī sācis darboties eiro informācijas tālrunis 80003000. Piezvanot pa šo tālruni, eiro komunikācijas nodaļas darbinieki sniegs būtiskāko informāciju par iedzīvotājus interesējošajiem jautājumiem saistītiem ar eiro ieviešanu 2014. gada 1.janvārī.

2013.gada februāris

EIRO ieviešanas plusi un mīnusi

Latvija pievienošanās Eirozonai: plusi un mīnusi

 

Plašāka informācija par EIRO ieviešanu 

2013. gada janvāris

ES finansējuma piesaistes iespējas

Aicinām iepazīties ar jaunākajām ziņām par finanšu piesaistes iespējām no reģionālajiem Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas centriem. Plašāku informāciju skatīt www.esfinanses.lv

2013. gada janvāris

Konkurss vidusskolēniem „Ko Latvijai nozīmē eiro ieviešana?”

ES māja izsludina konkursu vidusskolēniem „Ko Latvijai nozīmē eiro ieviešana?”

2013. gada janvāris

Portāls „Tava Eiropa”: palīdzība un padomi ES pilsoņiem un viņu ģimenēm; informācija uzņēmējiem

Eiropas Savienības portālā „Tava Eiropa” ir brīvi pieejama informācija par ES pilsoņu un viņu ģimeņu tiesībām un iespējām.

2013. gada janvāris

Eiropas Komisijas tematiskās nedēļas sociālajos medijos – īpaši Eiropas Pilsoņu gadam

2013. gada garumā Eiropas Komisija rīkos īpašas tematiskās nedēļas sociālajos medijos.

2013. gada janvāris

Eiropas Pilsoņu gada 2013 alianses manifests – latviski

Eiropas pilsoniskās sabiedrības organizācijas - t.sk. arī Starptautiskā Eiropas kustība - ir izveidojušas aliansi Eiropas Pilsoņu gada (2013) īstenošanai.

2013. gada janvāris

2012. gada Eiropas Cilvēks Latvijā – Aigars Apinis!

Sabiedriskajā balsojumā par 2012. gada Eiropas Cilvēku Latvijā kļuvis trīskāršais paraolimpisko spēļu čempions, pasaules rekordists Aigars Apinis. Balsojumu jau 15. gadu pēc kārtas rīkoja Eiropas Kustība Latvijā, šogad ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Europe Direct Rīga informācijas centra atbalstu.

2013. gada janvāris

Seminārs par eiro ieviešanu

17.janvārī (ceturtdien) no plkst. 10:00 līdz plkst. 11:30 LPS 4.stāva zālē viesosies Eiro projekta vadītāja Dace Kalsone ar saviem kolēģiem no Finanšu ministrijas un šoreiz saistībā ar eiro ieviešanu saruna plānota par konkrētāku tēmu: grāmatvedības un nodokļu, nodevu aprēķināšanas, pārrēķināšanas un maksāšanas jautājumi. Stāstījums tiks pārraidīts tiešraidē internetā. Būs iespēja uzdod jautājumus un saņemt atbildes.

2013. gada janvāris

<< Iepriekšējā 1 2 3 Nākošā >>

arhīvs: 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.