Ē-digitālā bibliotēka


 

 Top.LV

 

 

Eiropas Savienības informācija

Lapa Draugos Twitter RSS RSSIzsludināts projektu konkurss ES programmas "Nodarbinātība un sociālā inovācija" ietvaros

ES programmas „Nodarbinātība un sociālā inovācija” 2014.-2020.gadam ietvaros izsludināts projektu konkurss VP/2014/008Call for proposals for social policy innovations supporting reforms in social services" (sociālās politikas inovācijas sociālo pakalpojumu reformu atbalstam).

Konkursa vispārīgs mērķis - veicināt inovācijas un reformas sociālo pakalpojumu jomā, meklējot risinājumus identificētiem izaicinājumiem atbilstoši nacionālām, reģionālām un vietējām vajadzībām un sociālo investīciju pieejai.

Plašāka informācija http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/jaunumi/16051

2014.gada jūnijs

Aicina pieteikties konferencei “Latvieši pasaulē – piederīgi Latvijai. 2014”

Latvijas Kultūras ministrija aicina reģistrēties dalībai konferencē „Latvieši pasaulē - piederīgi Latvijai. 2014”, kas 2014.gada 11. un 12.jūlijā notiks Rīgā. Šī būs ceturtā gadskārtējā konference un tās mērķis ir turpināt dialogu starp ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, Latvijas valsts iestādēm un sabiedrību latviskās identitātes saglabāšanai un saišu stiprināšanai ar Latviju. Konferenci organizē Kultūras ministrija, Ārlietu ministrija un Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Pasaules brīvo latviešu apvienību un Eiropas Latviešu apvienību.
2014.gada 3.jūnijs

Aicina uz forumu “Dzīves kvalitāte”

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina apmeklēt forumu „Dzīves kvalitāte” 5. jūnijā plkst. 9.00-16.00 Rīgā, Elizabetes ielā 55, viesnīcas „Radisson Blu Hotel Latvija” konferenču zālē „Omega 2”. Pasākumā būs iespēja kopā ar ekonomikas, veselības, izglītības un reģionālās attīstības ekspertiem diskutēt par Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanas iespējām un ilgtspējīgu valsts attīstību. Forumu atklās Latvijas Republikas Ministru prezidente Laimdota Straujuma un Eiropas Savienības reģionālās politikas komisārs Johanness Hāns.

Vairāk informācijas un foruma programma pieejama šeit: http://www.esmaja.lv/dzives-kvalitate/aicinajums-piedalities-foruma-dzives-kvalitate
2014.gada 3.jūnijs

Ministru kabinetā atklāj karikatūru izstādi par ES projektu sasniegumiem - par ieguvumiem iedzīvotājiem

„Zīmējot karikatūras, biju patīkami pārsteigts, cik daudz projektu ir realizēts septiņos gados un cik tie ir noderīgi sabiedrībai!”, neslēpj mākslinieks Zemgus Zaharāns karikatūru izstādes „Eiropas Sociālais fonds - Tev!” atklāšanā Ministru kabinetā.

2014. gada jūnijs

Izglītojošs seminārs "Veiksmīgas karjeras veidošanas psiholoģiskie aspekti"

Kā mēs izvēlamies savu nākotnes profesiju? Kas nosaka mūsu izvēli? Vai tās ir mūsu pašu intereses, vai arī to lielā mērā ietekmē vecāku un draugu viedoklis, kādas noteiktas profesijas prestižs un labs atalgojums? Vai tas būs sirds darbs vai arī tikai naudas pelnīšanas iespēja?

22. maijā plkst. 11.00 Alūksnes novada vidusskolā notiks izglītojošs seminārs "Veiksmīgas karjeras veidošanas psiholoģiskie aspekti", kurā Alūksnes skolu psiholiģiskās palīdzības centra psiholoģe Vēsma Kalēja vecāko klašu audzēkņiem stāstīs par to, kā nākotnes profesijas izvēli ietekmē dažādi psiholoģiskie faktori gan ģimenē, gan skolā, gan sabiedrībā.

Semināru organizē EDIC Gulbenē Alūksnes filiāle.

 

Afiša

2014. gada maijs

Eiropas Savienības jautājumos gudrākie izrādījušies Valmieras, Daugavpils un Rīgas skolēni

Šodien Rīgā, Eiropas Savienības mājā tika noskaidroti ES jautājumos erudītākie Latvijas skolēni, kuri 9.maijā, Eiropas dienā ar panākumiem piedalījās pirmo reizi Latvijā notikušajā „Eiropas eksāmenā”, bet šodien pierādīja savas zināšanas arī fināla sacensībā. Noslēdzošo pārbaudījumu rezultātā ES jautājumos zinošākie izrādījušies Valmieras, Daugavpils un Rīgas skolēni.

2014. gada maijs

Piedalies Eiropas eksāmenā arī Tu!

Vai zini, kādēļ Eiropas dienu svin 9.maijā? Vai atceries, kurā gadā Latvija iestājās Eiropas Savienībā? Vai esi informēts, kurā datumā šopavasar notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas?

Aicinām Tevi piedalīties „Eiropas eksāmenā” un pārbaudīt, ko Tu zini par Eiropas Savienību!

Kļūsti par Eiropas ekspertu, piedaloties Eiropas eksāmenā tiešsaitē 9. maijā no plkst. 12.00 līdz18.00 tīmekļa vietnē www.esmaja.lv

 

Vairāk informācijas lasīt www.esmaja.lv

2014. gada aprīlis

Ieskats Eiropas ēdienu krāšņajā pasaulē

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā ir laidis klajā krāsainu izdevumu "Izgaršo Eiropu", kurā ir iespēja iepazīties ar dažādu Eiropas tautu virtuvi un nacionālajiem ēdieniem. Elektronisko šā izdevuma versiju var skatīt šeit:

http://www.europarl.lv/resource/static/files/eiropasgarshas-makets.pdf

2014. gada aprīlis

Latvijas 10 gadu dalības ES pasākumi Rīgā

1. maijā Latvija atzīmēs 10 gadus kopš dalības Eiropas Savienībā. Par godu šim svarīgajam notikumiem Rīgā un daudzās citās vietās Latvijā notiks dažādi pasākumi, kuros aicināts piedalīties ikviens interesents. Vairāk informācijas skatīt www.esmaja.lv

2014. gada aprīlis

Alūksnes jaunieši neklātienē iepazīst Eiropas Parlamentu

24.maijā Latvijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Lai palīdzētu jauniešiem izprast- kādēļ nepieciešams tajās piedalīties, EUROPE DIRECT Gulbenē Alūksnes filiāle rīkoja informatīvus seminārus jauniešiem E. Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā un Alūksnes novada vidusskolā. Semināros piedalījās pārstāvji no Eiropas Parlamenta biroja Latvijā.
2014.gada 15.aprīlis

<< Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 Nākošā >>

arhīvs: 2018 2017. gads 2016. gads 2015. gads 2014. gads 2013. gads 2012. gads 2011. gads, 2010. gads

Lisabonas līgums (rtf)
Lisabonas līgums (pdf)
Informācija uzņēmējiem

Uz sākumu

 

aktualitātes | jaunās grāmatas | bibliotēka piedāvā | saites | lietošanas noteikumi | kontakti | novada bibliotēkas | e-resursi

© 2006-2012, Alūksnes pilsētas bibliotēka.